Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

1. pomoc při malých i větších úrazech

V létě o drobné úrazy nebývá nouze a většinou je ošetříme sami nebo s pomocí osvědčených přípravků, které zamezí případným komplikacím.

Na drobné oděrky, ale i kousnutí hmyzem používám jednoduše Francovku a funguje to. Dá se použít i jako repelent, stačí přidat pár hřebíčků , nechat macerovat a máte od komárů pokoj. 

Alpa Francovka je bylinný roztok s éterickými oleji a mentolem. 108let stará receptura vychází z kompozice 14 léčivých bylin a dává Alpě Francovce sílu pomáhat při celé řadě neduhů. Máta, eukalyptus, rozmarýn, hřebíček nebo anýz a další byliny v kombinaci s mentolem protáhnou dýchání, uleví těžkým nohám i přetíženým svalům a dokážou zmírnit bolesti zad, nebo hlavy. Alpa přináší úlevu kloubům, uvolní ucpaný nos při rýmě a díky desinfekčním účinkům ošetří i běžné oděrky.

Řada tipů, jak Francovku použít, koluje a funguje odedávna.
Inhalujte, jste-li nachlazení
Kloktejte, když vás bolí v krku
Přidejte do koupele pro osvěžení
Nakapejte na týl nebo spánky při bolestech hlavy
Vyplachujte ústa při zánětech dásní   
Uvolněte namáhané partie obkladem
Vykoupejte své nohy při pocení
Uvolněte pár kapkami kožené boty, které tlačí
Polijte přisáté klíště
Odstraňte inkoustové skvrny
Potřete límec košile proti zašpinění
Zbavte se mravenců ve spíži

Alpa Francovka 60 ml za 18 Kč, 160 ml za 29 Kč a 1000 ml za 145 Kč.

A když přijde úraz – nepříjemná zhmožděnina, která bolí, otéká a modrá, pak pomůže Hemato krém. Svým složením se totiž blíží léčivu a funguje spolehlivě! Podporuje regeneraci tkání, zmírňuje otoky, snižuje bolest a zrychluje vstřebání modřin. Vyplatí se, mít ho lékárně.

Alpa Hemato krém
usnadní regeneraci pohybového aparátu při zhmoždění, vymknutí, vykloubení  nebo namožení kloubů či svalů při sportu nebo při úrazech. Zmírňuje otoky a pohmožděniny a podporuje vstřebání modřin.

Vysoký podíl methylsalicylátu prokrvuje svalstvo, podporuje regeneraci postiženého místa a přinese okamžitou úlevu od bolesti. Obsažený mentol zase příjemně ochladí. Alpa Hemato krém výrazně zrychluje rekonvalescenci po úrazech, zmírňuje bolestivost a otoky při zlomeninách, natažených vazech, urychluje proces hojení při zhmožděninách.

Nanáší se ve slabé vrstvě na postižené místo a jemnou masáží vpraví  do pokožky. Alpa Hemato krém je v prodeji v lékárnách, dm drogerii a eshopu Alpa za 81 Kč.

Zdroj a foto: www.alpa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *