Ovocné pivní mixy Cool slaví 10 let a přináší soutěž o letní osvěžení

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Zásobu novinky Cool nealko Rybíz a limetka vyhrávají: Max O., Líbeznice; Petr Š., Praha; Lenka J. Praha. Výhercům gratulujeme!

Dát městu šťávu je v parném létě pořádná výzva! Když ale máte na pomoc novinku Cool nealko Rybíz a limetka obsahující pouze 18 kcal na 100 ml a 0,0 % obj. alkoholu, jde to snáz!

Za 10 let na trhu se značka Cool propracovala od prvních příchutí Lemon nebo Grep až k 7členném portfoliu nealkoholických pivních mixů. A v letošním roce ho uvádí kompletně ve verzi s obsahem alkoholu 0,0 % obj. Zájem o nové a neotřelé kombinace, které každý rok značka Cool pro své spotřebitele připravuje, je znát zejména mezi mladými dospělými, kteří se nebojí experimentovat a zkoušet originální příchutě.

Značka Cool se navíc loni spojila se značkou Rekola, která tak ve vybraných městech nabízí jízdy zdarma a v Praze a Brně představila novou venkovní hru!

Zapojte se do soutěže, vyhrajte zásobu nápojů Cool, přibalte je na cestu a vyrazte na výlet s přáteli! Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte! Vylosujeme 3 výherce, kteří získají balení 24 kusů osvěžujících pivních mixů Cool!

Soutěžní otázka: Jaká příchuť nepatří do nealko portfolia značky Cool?
a) Malina a borůvka
b) Bezový květ a lemon grass
c) Višeň a limetka

Nápovědu hledejte na www.staropramencool.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 8.8.2021. Do předmětu uveďte Cool Staropramen. Vyhrává 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.staropramencool.cz

Jeden myslel na “Ovocné pivní mixy Cool slaví 10 let a přináší soutěž o letní osvěžení

  • 28.7.2021 (05:58)
    Trvalý odkaz

    Višeň a limetka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.