Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Videoklip nové české kapely: Sexy Kokešová herečkou a hned love story

Kapela Vesmírná posádka natočila svůj první videoklip, při jehož sledování se rozhodně nebudete nudit. Extravagantní kostýmy, zajímavý scénář a nejkrásnější žena světa v hlavní roli. Karolína Kokešová si z modelingového světa odskočila do světa talentovaných hudebníků a s pohledným modelem si střihla rovnou love story.

Zbrusu nová kapela Vesmírná posádka finišuje desku v češtině s 12ti vlastními skladbami. Poslechnout si ji budete moci už v druhé polovině roku. V nahrávacím studiu Whitechickenstudio strávila kapela mnoho hodin s jasným cílem. „Rádi bychom oživili a okořenili hudební scénu jak zvukem, tak vizuální stránkou našich videoklipů a hudebních vystoupení. Věříme, že přicházíme s kvalitní hudbou a neotřelými texty,“ shodují se členové posádky ve složení: zpěvák a majitel pěvecké školy „J“ v Plzni Jaro Smejkal, hudebník a podnikatel Radek Štecker, hudební producent a majitel nahrávacího studia Whitechickenstudio Daniel Škrášek.

Vesmírná posádka se veřejnosti představí první skladbou z desky s názvem Mimo realitu. „Občas bychom měli upustit od hlubokých myšlenek, nebát se spontánnosti a zkrátka dělat, co nás baví a co nás zrovna napadne,“ přiblížil hlavní myšlenku skladby zpěvák kapely Jaro Smejkal. Klip se natáčel v Praze, o kameru a obrazovou produkci se postaral Daniel Slanec a kromě členů Vesmírné posádky v něm určitě nepřehlédnete ani nejkrásnější ženu světa, Miss Global Karolínu Kokešovou. Ta se zhostila scénky se začínajícím modelem Danem Skráškem jr. “Natáčení jsem si moc užila, celý tým byl super a myslím, že jsme si všichni sedli a vytvořili fajn atmosféru. Byla to pro mě nová zkušenost, šlo o vůbec natáčení videoklipu. Před kamerou jsem stála pouze při natáčení televizních reklam, takže děkuji za tuto příležitost a těším se moc na výsledek.“

Vzhledem k masivním bouřkám, které v poslední době trápí celé Česko, se z bezpečnostních důvodů venkovní scény budou dotáčet až začátkem srpna. Křest videoklipu to ale neohrozí a proběhne ale dle plánu, tedy v září tohoto roku. Pokud máte rádi krásné ženy, romantiku v kontrastu bláznivých a peprných scén a v neposlední řadě kvalitní hudbu, určitě si přijdete na své. Kapela Vesmírná posádka startuje!

Zdroj a foto: Vesmírná posádka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *