Co ste hasiči: Milostné komplikace hlavních hrdinů

V pátek 30. července ve 20:20 se mohou diváci televize Nova těšit na čtvrtý díl seriálu Co ste hasiči, už nyní ho najdete na Voyo. Seriál se zdá být ideální letní podívanou, všechny dosud odvysílané díly zaznamenaly velký divácký ohlas.

Odehrává se ve vesnici Horní, která je zasazena do malebného Ladova kraje. V centru děje stojí velitel dobrovolných hasičů, kterého hraje Petr Rychlý. Jeho sokem je starosta obce v podání Václava Kopty. Tihle dva se zrovna nemusí, což přináší mnoho napjatých a i dost humorných situací. V tomto díle se ale oba ocitnou takříkajíc na jedné straně barikády, když řeší problémy v manželství.

Velmi zvláštně svádí svého milence Bára, starostova manželka, v podání Lucie Benešové. „Už při čtení scénáře, který se mi mimochodem moc líbil, jsem si říkala, co asi budu mít při této scéně na sobě. Když mi pak řekli, že jenom dres, udělalo se mi nevolno. Ale ráda si ze sebe dělám legraci, tak jsem do toho šla, a naplno! Choreografii jsem si sama vymyslela. Vygooglovala jsem si spartakiádní sestavy a pak kompilovala. Musím přiznat, že jsem spojila dohromady sestavu Poupata a cvičení se stuhou. Poupata tehdy na Strahově cvičila bez stuhy, takže se tímto pamětníkům omlouváme. Když jsem to pak na hudbu Michala Davida rozbalila, jedno oko nezůstalo smíchy suché!“ dodává Lucie Benešová.

Zajímavý vývoj se ale nevyhne ani vztahu Petra Pospíšila (Petr Rychlý) a jeho ženy Marie (Nela Boudová), která se vrací z dovolené. Čeho bude při svém návratu svědkem? To se dozvíte už teď na Voyo!

Diváci mohou sledovat každou epizodu tohoto seriálu výhradně na Voyo vždy 7 dní před její televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po 24 hodinách po odvysílání v televizi přehrát po dobu 7 dnů na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.

Seriál Co ste hasiči každý pátek ve 20:20 hod na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.