Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Další hvězda seriálového hitu podzimu TV Nova odtajněna! Na koho se mohou diváci těšit?

TV Nova připravuje do vysílání nový seriál Pan profesor z prostředí běžného gymnázia, který se objeví na obrazovkách už za pár týdnů. Vedle Vojtěcha Dyka, jenž v něm ztvární velmi nekonvenčního učitele, si v něm zahraje dalšího z pedagogů například i Matouš Ruml, kterého diváci TV Nova znají jako Davida Kučeru z nekonečného seriálu Ulice.

První klapka zahájila natáčení seriálové novinky TV Nova letos v dubnu. Seriál nazvaný Pan profesor přinese příběhy studentů gymnázia, jejich rodičů i pedagogů, jež se přímo či nepřímo dotýkají svérázného Marka Vlčka – fyzikáře, chemikáře, tělocvikáře, a hlavně velkého průšviháře i srdcaře, pro kterého je jeho povolání posláním.

Hlavní roli si v této seriálové novince střihne charismatický herec a zpěvák Vojtěch Dyk. Kromě něj se diváci mohou těšit například na půvabnou tmavovlásku Beátu Kaňokovou či na sympatického Matouše Rumla. Ten se jim představí jako Markův kolega Jakub Valenta, jenž je jedním z mála, kdo Markovi fandí, a rád by byl jako on. Alespoň co se nápadů, nadhledu, autority i ráznosti týče. Zatím je spíš jeho pravým opakem. Ve škole není příliš průbojný, i když se snaží zapadnout do kolektivu a být se všemi zadobře. Při výuce si odučí své tradičním způsobem, což ale neznamená, že by mu na vědomostech studentů nezáleželo Jen jde tou nejjednodušší cestou, protože si příliš nedůvěřuje.

„Jakub je takový suchar. Občas se snaží dělat vtipy, což se mu moc nevede. Zároveň to je člověk, který chce být se všemi zadobře. Když se objeví problém, tak od něj utíká. On problémy prostě neřeší, na rozdíl od Marka (Vojta Dyk),“ charakterizuje svoji postavu v seriálu Pan profesor Matouš Ruml. Přesto právě Jakub je jeden z hlavních Markových parťáků na gymnáziu…

Seriál Pan profesor začne TV Nova vysílat již letos na podzim.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *