Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Pozvánka na prohlídky a výstavu v Kongresovém centru

Vystoupil zde Gorbačov, Obama, ale také Elton John a Bob Dylan. Generace dospívajících se tu učily valčík a během legendárních Rockfestů pogovaly v davu.

Milion diváků tady tleskal hraběti Drákulovi a astronomové tu vyloučili Pluto z planet sluneční soustavy. Poznáte, o jakou budovu se jedná? Jde o Kongresové centrum Praha, které letos slaví 40 let.

K tomuto výročí připravili bratři Cabani výstavu, kterou můžete zdarma navštívit každý den od 10 do 18h, až do 12. září.

Součástí výstavy jsou i komentované prohlídky prostor, které standardně nejsou přístupné veřejnosti. Konají se bezplatně, každou středu od 14:00 hodin a startují před vchodem č. 5.

Kongresák je nachází na Vyšehradě, takže prohlídku výstavy si můžete spojit s procházkou po hradbách, nedalekou bazilikou svatého Petra a Pavla či rotundou svatého Martina. Spolu s dobrým drinkem a západem slunce zde můžete strávit skutečně nezapomenutelný večer.

Zdroj a foto: Kongresové centrum Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *