Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníZábava

Dobrodružná dovolená Honzy Dědka. Sto kilometrů v nohách a překvapivé setkání s medvědem!

Sbalil krosnu, obul pohorky a vyrazil do rumunských hor. Takhle svoji letošní dovolenou tráví moderátor a publicista Honza Dědek. Aktivním odpočinkem v tisících metrech sbírá energii nejen na natáčení nových dílů primácké talkshow 7 pádů Honzy Dědka, ale především na tour 7 pádů Honzy Dědka na cestách, během které objede se svými hosty devatenáct hradů a zámků po celé České republice.

„Hlava se údajně nejlépe čistí v oblacích, a tak jsem vyrazil do Fagarašských hor, kde je nejvyšší rumunský vrchol Moldoveanu (2544 m), což je přece jen něco jiného než Bílá hora. Navíc se tady dá jezdit růžovým traktůrkem, a to je stejný zážitek jako serpentýny jedné z nejmalebnějších silnic na světě, které jedni říkají Cesta světa, jiní Ceaușescuovo šílenství. A taky tady jsou jezera, kde se nesmí koupat, ale všichni se tu koupou, což nechápu, protože to vyžaduje otužilost Evy Decastelo. Ale ten domácí ovčí sýr to všechno napraví,“ posílá vzkaz do Česka Honza Dědek, který značnou část dovolené absolvuje po svých. „Nachodil jsem k dnešku 104 kilometrů, spím po farmách, v treehousech i v místních penzionech,“ prozradil, za co vyměnil luxus hotelů přímořských letovisek.

Nikým nerušen a vybaven radami hostů své talkshow z řad cestovatelů poznává krásu, ale i nástrahy rumunských hor. „Pokud jdete do hor, zkušení dobrodruhové vás varují, abyste při sobě měli rolničku a cestou cinkali, pískali, křičeli, zkrátka dělali hluk, abyste nepotkali medvěda. A pak existuje mnoho rad, co dělat, když už na něj narazíte – hlavně neutíkat! Tak já chodím po horách, vyřvávám si plíce zpěvem, který by zahnal každého, kdo má alespoň zbytky sluchu, a jsem šťastný, že stále žiju. A pak jedu zpátky autem a ten chlupáč sedí u silnice, kolem něj spousta aut, všichni ho krmí a fotí,“ vypráví pobaveně jeden ze zážitků své letošní dovolené.

Ta se mu ale nebezpečně krátí. Už v pondělí ho totiž čeká první zastávka z jeho naplánované srpnové tour 7 pádů Honzy Dědka. S herci Martinem Dejdarem a Jiřím Krampolem zavítá na zámek Lednice. Následovat bude dalších osmnáct štací s hvězdnými hosty, mezi nimiž se objeví např.: Josef Dvořák, Dana Morávková, Tomáš Matonoha, Štěpán Kozub, Martin Zounar, Taťána G. Brzobohatá, Ondřej G. Brzobohatý, Michal Novotný, Vladimír Polívka, Marek Taclík, Filip Rajmont, Pokáč a další.

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketportal.

Termíny 7 pádů Honzy Dědka na cestách:
2. 8. Lednice, Státní zámek Lednice – Jiří Krampol, Martin Dejdar
3. 8. Brno, Biskupský dvůr – Jiří Krampol, Martin Dejdar
4. 8. Bruntál, Zámek Bruntál – Jiří Krampol, Martin Dejdar
5. 8. Loučeň, Zámek Loučeň – Dana Morávková, Tomáš Matonoha
6. 8. Šťáhlavy, Zámek Kozel – Dana Morávková, Tomáš Matonoha
9. 8. Nelahozeves, Zámek Nelahozeves – Tomáš Matonoha, Josef Dvořák
10. 8. Litomyšl, Zámek Litomyšl – Ondřej G. Brzobohatý, Tomáš Matonoha
11. 8. Kutná Hora, Zámek Kačina – Jiří Krampol, Tomáš Matonoha
12. 8. Jirkov, Zámek Červený Hrádek – Dana Morávková, Petr Švancara

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *