Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Ještě lepší robot ROWENTA: Vysavače X-Plorer Serie 95 = dokonale uklizená domácnost bez námahy

Spojení automatizace robotického vysavače s výjimečně vysokým sacím výkonem klasického vysavače – to je špičková kombinace, ze které vzešel technicky nejmodernější robotický vysavač značky Rowenta. Novinka X-Plorer Serie 95 je opět krokem kupředu a zastaví se jen opravdu na malou chvíli, když potřebuje dobít…

Robotické vysavače z řady Rowenta X-Plorer Serie 95 se svým výkonem dostávají na absolutní špičku v portfoliu značky. Díky zvlášť silnému a tichému bezkartáčovému BLDC motoru se sacím výkonem až 12 000 Pa se z běžného úklidu stává profesionální služba, kterou získáte bez námahy. Potěší vás vyspělá technologie pro ultra přesnou navigaci, kdy pracuje kamera i laser zároveň, dále permanentní mapování a individuálním nastavení pro vytírání, včetně no-go zón. K vysavači je navržena bezplatná aplikace, pro Android i iOS, ve které můžete úklid snadno nastavit, přizpůsobit mapování, či úklid naplánovat na dobu, kdy se vám to nejvíce hodí.

Přijít do uklizené domácnosti po náročném dni, anebo rychle uklidit před nečekanou návštěvou – k tomu budete potřebovat hnout jedním prstem, a totiž v prostoru aplikace. A vlastně ani to nebude potřeba, aplikace je totiž kompatibilní s hlasovými asistenty: Alexou od Amazonu či Google Assistantem. Hi-tech robotické vysavače X-Plorer Serie 95 jsou nově 4v1 pro váš úklid: oboustranné kartáče se postarají o rohy a okraje, tři prostřední kartáče (kartáč se štětinami a silikonem na zvířecí srst, silikonový kartáč k zachycení dlouhých vlasů, chlupatý kartáč na jemné částice) zajistí úklid na všech površích a naplní potřeby při vysávání, BLDC motor pečlivě vysaje i ty nejmenší drobečky a elektronický mop Smart Aqua Force umožní při vysávání rovnou vytírat.

Díky elektrickému ovládání vytírání vysavač rozpozná koberec a automaticky zastaví průtok vody. Přímo v aplikaci můžete vybírat až ze čtyř režimů použití – Eco, Standard, High nebo nově Boost, funkci automatického intenzivního výkonu. Vysavač automaticky dokáže přizpůsobit úroveň výkonu pro hloubkový úklid běhounů a koberců.  Snadno si poradí také se zaschlými nečistotami díky režimu Scrubbing mode, kdy robot imituje pohyby klasického mopu. Nově je  možné nastavit v aplikaci úklid až pro 4 patra – nechte robota, aby se postaral o celou vaši domácnost.

Důkladný úklid robotický vysavač zvládne s vylepšenou technologií tichého chodu jen při 60 dB(A), při společných rodinných chvílích vás nebude nic rušit. X-Plorer Serie 95 se nabíjí v dokovací stanici díky Lithium-iontové baterii dokáže uklízet až 225 minut bez přerušení. S robotickým vysavačem X-Plorer Serie 95 máte absolutní dohled nad precizním úklidem svého domova.

Rowenta X-Plorer Serie 95 Total Care (RR7987) je optimální volbou pro všechny domácnosti s alergiky! Disponuje navíc speciálním protialergenním mopem a vysoce efektivním filtrem, který odstraní až 99,97 % prachových částic a alergenů! Doporučená cena je 18 999 CZK/ 699 EUR/ 269 990 HUF.

Rowenta X-Plorer Serie 95 Animal (RR7975) zachrání domácnost se zvířátky! S kompletní výbavou – vysoce efektivní kartáč Animal Turbo Brush a mop Animal Scrub – si poradí s veškerým zvířecím nepořádkem. Všechny majitele domácích mazlíčků zaručeně potěší i snadná výměna vysoce výkonného filtru. Doporučená cena je 18 999 CZK/ 699 EUR/ 269 990 HUF.

Zdroj a foto: Rowenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *