Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZábava

Prima LOVE již po šesté přichází se sportovním dnem pro celou rodinu. AMIX Prima Run proběhne na Letné už 21. srpna

Pro všechny milovníky pohybu přichází televizní kanál Prima LOVE již po šesté s tradiční sportovní akcí plnou endorfinů, zábavy, ale také celebrit. Sportovně společenské události to letos nemají lehké, vy se ale můžete zúčastnit té nejlepší. Užijte si ji s rodinou, přáteli, spoluběžci a také psími miláčky. V rámci AMIX Prima Run se totiž bude bavit celá rodina.

21. srpna se na pražské Letné odehraje VI. ročník sportovního dne pro celou rodinu AMIX Prima Run. Pod záštitou televizního programu Prima LOVE se na trať vydají profíci i amatérští běžci, zamilované páry, maminky s kočárky, děti i pejsci se svými páníčky. Pokud si netroufáte na běh pro dospělé, registrujte se s dětmi na Primáčkův dětský běh. Kromě skvělé rodinné zábavy si můžete užít blízkosti tváří televize Prima.

Primáčkův dětský běh inspiruje, baví a vítězem se v jeho průběhu stává každý
„Je prima, že se po delší době zase můžeme postavit na start závodu, věnovat se svému zdraví. Máme konečně příležitost zorganizovat běh a užít si příjemný den na Letné. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí aktivně zaběhat nebo si jen tak užít fajn odpoledne s přáteli. Také letos mohou ti nejmenší běžci závodit v Primáčkově dětském běhu na trase dlouhé 300–1000 m. Sportovci všech kategorií se mohou těšit také na skvělou zábavu. Tu zajistí tváře oblíbeného seriálu Slunečná, které dorazí podpořit všechny závodníky se svým Slunečným autobusem a postarají se o doprovodný program,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima. Primáčkův dětský běh je závodem na čas, který je rozdělen podle věkových kategorií. Kromě toho všechny čeká bohatý doprovodný program. Mimo jiné se budete moci seznámit s aktivitami neziskové organizace Helppes, která už dvacet let předává vycvičené psy do užívání lidem, kteří potřebují podporu. Psí asistenti z Helppes poskytují lidem s handicapem nezávislost, úctu, zlepšení zdraví a vztahů v rodinách. Kromě toho všeho získáte informace od týmu dopravní bezpečnosti.

Profi příprava se sportovními přípravky Amix™
Pro dospělé závodníky bude připravena tradiční trať o délce 5 km. Jestliže máte o své kondici nějaké pochybnosti, nemusíte se bát toho, že byste start přepálili. S přípravou můžete začít už v předstihu. Titulární partner se právě o výkon a zdraví všech sportovců dlouhodobě stará. Amix™Nutrition, jako jedna z největších českých sportovních značek, nabízí komplexní portfolio prémiových výživových doplňků, které podporují zdravý životní styl a pomáhají dosáhnout těch nejlepších sportovních výkonů. „Dlouhodobě se s velkým úspěchem věnujeme neustálému vývoji toho nejefektivnějšího složení produktů s použitím nejmodernějších technologií při zpracování výživových doplňků pro všechny sportovce. Díky vlastní kompletní výrobní technologii dokážeme pečlivě kontrolovat kvalitu použitých surovin od nákupu, skladování, až po konečné zpracování. Proto si tolik za našimi produkty stojíme. Snaha stále se zdokonalovat, přinášet na trh nové inovativní produkty a uspokojovat i nejnáročnější sportovce z olympijských řad pomohla značce Amix™Nutrition stát se jednou z nejuznávanějších výrobních firem v oblasti sportovní výživy. Díky rychlému růstu se dostala na špičku v prodeji v celé Evropské unii i v řadě zemí třetího světa. Amix™Nutrition je určen pro rekreační i profesionální sportovce, jejichž cílem je zdravý životní styl, neustálá touha dosáhnout lepších výsledků, a jednoduše pro ty, kteří požadují maximální kvalitu a efektivitu. Aktivní den je tím, co po době, kdy jsme se moc hýbat nemohli, všichni potřebujeme, takže se těšíme na viděnou. Každý, kdo dorazí, je už dnes pro nás vítězem,“ vysvětluje Ondřej Čečetka, marketingový manažer ze společnosti AMIX.

Jak na registraci?
Komu na trati ukážete záda? Kdo je ukáže vám? A není to vlastně jedno? O zábavu jde především, tak dorazte. Stačí se zaregistrovat na www.amixprimarun.cz, a pokud nevíte, jestli vám to vyjde, registraci je možné koupit i v den závodu. Pro páry stojí 560 Kč, pro jednotlivce 300 Kč, pro ty nejmenší 100 Kč a jednotlivec v doprovodu pejska zaplatí startovné 360 Kč.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *