Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita startuje tento víkend v Olomouci a v Ostravě

Už tento víkend vás Prima Slunečné léto s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita pobaví v sobotu v OC Haná v Olomouci a v neděli v Auto ESA v Ostravě vždy v čase 14–17 hod. Těšit se můžete na herce ze seriálu Slunečná – Evu Decastelo, Báru Jánovou, Romana Tomeše, Lukáše Langmajera, Terezu Brodskou a další. Hudebně vás potěší Václav Noid Bárta a můžete se potkat i s módním návrhářem Osmany Laffitou.

Kromě samotných herců dorazí žlutý autobus také s nabitým programem. Těšit se můžete na tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Dále se mohou návštěvníci těšit na omalovánky a dětské křížovky s Primáčkem a INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecneleto. Samozřejmě dbáme na to, aby vše probíhalo v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

sobotu se potkáme v OC Haná – obchodní centrum Haná v Olomouci nabízí výhodné slevy a pravidelné akce. Dětský koutek pro nejmenší. Širokou nabídku zboží a služeb prostřednictvím více než 53 obchodů a 130 značek na jednom místě. Na místě budeme soutěžit o vouchery v hodnotě 500 Kč (2 ks).

neděli zavítáme do Auto ESA, k prvnímu certifikovanému prodejci ojetých vozů. Nabízí denně 6000 vozidel na třinácti pobočkách. Auto ESA již 25 let zajišťuje veškeré služby spojené s prodejem, výkupem a financováním vozidel. Pobočka Ostrava nabízí na prodejní ploše více než 600 vozidel.

Další termíny:

  1. 8. Plzeň (FRESH Festival)
  2. 8. Plzeň (Auto ESA)
  3. 8. Praha (AQUAPALACE)
  4. 8. Praha (Amix Prima RUN)
  5. 8. Litoměřice (Zahrada Čech – Den pro děti)
  6. 8. Pardubice (FRESH Festival)
  7. 9. Liberec (OC NISA)
  8. 9. Chomutov (Auto ESA)
  9. 9. Náchod (Město Náchod)
  10. 9. Brno (Auto ESA)

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.