Emirates Skywards nabízí bonusové „Mile-A-Minute“ míle za čas strávený v Dubaji

Oceňovaný věrnostní program Emirates Skywards leteckých společností Emirates a flydubai přichází se speciální nabídkou bonusových mílí „Mile-A-Minute“, díky níž mohou členové získat až 5 000 mil během mezipřistání nebo pobytu v Dubaji. Nabídka přichází v době, kdy se město připravuje na zahájení světové výstavy Expo 2020, a kdy Spojené arabské emiráty slaví zlaté jubileum. Nabídka platí pro letenky zakoupené od 1. srpna 2021 do 31. března 2022 a pro lety uskutečněné mezi 1. říjnem 2021 a 31. březnem 2022.*

Za každou minutu strávenou v Dubaji jedna Skyward míle
Od října 2021 do března 2022 mohou stávající i noví členové věrnostního programu Emirates Skyward, kteří se zaregistrují do 31. března 2022 na www.emirates.com, získat za každou strávenou minutu v Dubaji jednu míli, celkem až 5 000 mílí.*

Dubaj
Od loňského roku, kdy se město bezpečně znovu otevřelo mezinárodním cestovatelům, zůstává jedním z nejoblíbenějších světových zastávek a prázdninových destinací. Dubaj je známá svými ikonickými památkami, hotely špičkové úrovně a sluncem zalitými plážemi. Dubaj byla jedním z prvních měst na světě, které obdrželo certifikát WTTC, první globálně platný bezpečnostní a hygienický certifikát, udělovaný Světovou radou pro cestování a turismus. Certifikát dokládá komplexnost a účinnost opatření, která Dubaj přijala k zajištění zdraví a bezpečnosti svých návštěvníků.

Expo 2020 v Dubaji se bude konat od 1. října 2021 do 31. března 2022. Návštěvníci se mohou těšit na nezapomenutelný program, který bude probíhat dle přísných bezpečnostních opatření, plný zábavných show, kulturních festivalů, kulinářských zážitků a inspirativních workshopů. Světová událost přivítá více než 25 milionů návštěvníků ze 190 zemí. Více informací naleznete zde.

Do 31. března 2022 potrvají také velkolepé oslavy 50. výročí od založení Spojených arabských emirátů. Návštěvníci města se mohou těšit na různé akce a aktivity, kterými Dubaj oslaví svůj historický milník.

Bezpečný a pohodlný let s Emirates
Emirates bezpečným a udržitelným způsobem postupně obnovuje svoji globální síť. V současné době nabízí lety do více než 120 destinací, zákazníci Emirates tak mohou s přestupem v Dubaji pohodlně cestovat do Severní a Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie, na Blízký východ i do destinací v Tichém oceánu.

Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím na každém kroku poskytla nejvyšší bezpečnostní a hygienické standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykové odbavení na mezinárodním letišti v Dubaji.

Aerolinky prodloužily také platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožní rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní. Emirates Skywards byl první věrnostní program na světě, který svým členům prodloužil platnost členských úrovní do roku 2022. Platnost mílí, které vypršely v dubnu 2020, byly prodlouženy do 31. prosince 2021.

Členové věrnostního programu Emirates Skywards mohou sbírat míle také u partnerů Emirates, od hotelů a autopůjčoven až po obchody. Sbírat míle mohou při nákupech v 1 300 obchodech největšího světového obchodního domu The Dubai Mall, v restauracích a dalších místech. Míle mohou být využity k nákupu letenek, hotelových pobytů a dalších každodenních i volnočasových aktivit. Více informací naleznete zde.

* Na nabídku se vztahují daná pravidla a podmínky
* Nabídka platí i pro lety provozované flydubai s číslem letu společnosti Emirates (EK)

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.