Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Muzikálové benefiční představení Horečka nedělní noci se slavnými hity v podání známých umělců

Jedinečné muzikálové představení Horečka nedělní noci, plné hudebních hitů 20. a 21. století, bude k vidění 17. srpna od 19 hodin na letní scéně Hudebního divadla Karlín v PVA EXPO Praha-Letňany.

pátém ročníku benefičního vystoupení, které tradičně realizuje společnost INDIGO, vystoupí řada známých umělců – Václav Kopta, Leona Machálková, Ondřej Ruml, Ondřej Rychlý, Aneta Krejčíková, Jitka Boho, Ivana Korolová, Nikol Ďuricová, Dana Morávková, Lilian Fischerová, Jana Trojanová, Michael Kluch, Jan Kříž ad. Výtěžek z prodeje vstupenek putuje na konto Nadačního fondu Veroniky Kašákové na program Restart. Režie se poprvé ujal Jakub Šmíd (filmy Laputa, Na krátko). Předprodej vstupenek na https://www.hdk.cz/cs/repertoar/horecka-nedelni-noci

Máme velkou radost, že můžeme pátý – jubilejní ročník uvést ve spolupráci s Hudebním divadlem Karlín v rámci jeho letní scény v PVA EXPO PRAHA. A stejně tak nás těší, že se řady skvělých umělců, kteří s námi spolupracují, stále rozrůstají. Diváci se tak mohou těšit na mnoho novinek a překvapení. Děkujeme všem, kteří se na celém večeru podílejí. Zejména režisérovi Jakubovi Šmídovi, který si všech těch sto lidí vzal na starost a společně s nimi vytvoří, doufejme, nezapomenutelný večer,“ říká ředitelka divadelní společnosti INDIGO Lilian Fischerová.

Co vše se může stát během jedné nedělní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V tomto magickém opuštěném prostoru, plném vzpomínek, ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím. Potkáme tu též celou řadu lidských osudů. Proč do tohoto zapomenutého kabaretu chodí bohatý podnikatel, holčička, bezdomovci či proč si tu dávají první rande osamělí středňáci? Vše nám odhalí mladý milenecký pár, který se tu objeví čistě náhodou a během nedělní noci zažije nečekané věci. Zpěv, tanec a láska. To vše a mnohé další v jedinečném muzikálovém benefičním představení!

INDIGO COMPANY
INDIGO company je nezávislá divadelní a umělecká společnost, kterou v roce 2013 založily herečky Jana Trojanová a Lilian Fischerová. Zabývá se produkcí vlastních divadelních projektů a jejich uváděním po celé České́ republice. Ve svém poměrně bohatém repertoáru nabízí jak autorská představení, tak zpracování klasických titulů. Při jejich realizaci spolupracuje s předními režiséry, scenáristy, scénografy a hudebníky. Indigo dále pořádá taneční a divadelní workshopy, literárně-hudební pořady, festivaly, scénická čtení, besedy s osobnostmi českého kulturního života, charitativní komponované pořady, koncerty a benefiční muzikálová představení. Je stálým hostem Divadla pod Palmovkou

Zdroj a foto: https://www.indigocompany.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *