Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Objevte „zlatý grál“ přírodní kosmetiky – kanabigerol

Látka kanabigerol se vyskytuje v konopí a to v malém množství a díky tomu je poměrně vzácná. I proto jí profesionálové ve svém oboru nazývají „konopné zlato“. Rostlina, která produkuje nejvíce CBG a kterou značka Kanabigerol používá, se jmenuje Santhica. Kosmetiku ocení zejména ti, kteří mají přecitlivělou pokožku.

CBG je nyní z konopných látek tou nejdražší, protože konopí ji produkuje ve velmi malých procentech. Je také nesmírně obtížné kvalitní CBG sehnat. Konopáři mu dokonce dali název konopné zlato. „Věřím, že za pár let se CBG stane hlavním kanabinoidem, který si ženy oblíbí pro jeho analgetické, zklidňující a antiseptické účinky,“ říká Jiří Stabla, zakladatel kosmetické značky Kanabigerol, www.kanabigerol.cz.

Kanabigerol není výhradně určen pouze pro ženy. Výživnou směs látek mohu využívat i muži. „S parfemací jsme to nepřeháněli, protože pokožka se k ní ne vždy staví pozitivně. Takže pokud ucítíte vůni, jedná se o bylinky a jemné esenciální oleje. Vůně je tedy něžná a probouzí smysly. Abych to shrnul: jsme přírodní konopná péče plná skvělých látek, která ctí základy a filozofii Ájurvédy,“ prozrazuje Jiří Stabla, zakladatel kosmetické značky Kanabigerol.

Pozornosti by Vám neměl ujít ani olej Inca Inchi, který nyní svět kosmetiky často zmiňuje jako obrovský přínos v péči o pokožku. Budu rád, když naše produkty skončí u zákazníků, kteří si je zaslouží a budou je používat na denní bázi.

Co jste možná nevěděli…
Kanabinoidy mají protizánětlivé a vyživující účinky a celkově zklidňují a rozjasňují pleť. Kůže je vybavena vitálním endokanabinoidním systémem (ECS), který pomáhá koordinovat důležité, ozdravné procesy. CBG se na tyto receptory váže, a proto si získává velkou popularitu. Kůže je velmi často označována jako „orgán”, který je třeba chránit, protože se pod ním odehrává mnoho životně důležitých procesů. Kanabinoidy z konopí, které přímo ovlivňují tento systém, se zároveň podílí na prevenci stárnutí, mají tedy anti-age účinky. Kůže má chuť pracovat, stejně jako kanabinoidy a pokud správně zvolíte tradiční, ověřené bylinky a v nenásilné formě do nich zapracujete synergii dalších látek a olejů, vznikne vám produkt, který bude mít sílu.

Vysoký potenciál využití kanabinoidů do budoucna
Kanabinoidy se ukazují jako budoucnost v péči o pokožku. Stále vznikají nové studie, které jasně hovoří o přínosu kanabinoidů pro problematickou pleť. CBG se může také podílet na tvorbě a regeneraci kožních buněk, proto slouží jako prevence kožních onemocnění. Pomáhá vytvářet ochrannou bariéru na povrchu kůže a odstraňovat odumřelé kožní buňky. „Péče, kterou Kanabigerol nabízí, je výsledkem několika let studií, odhodlání a nalézání možností výroby konopných produktů tak, aby fungovaly. Svým zákazníkům umožňuje seznámit se s látkou CBG (kanabigerol),“ dodává Jiří Stabla, zakladatel kosmetické značky Kanabigerol, www.kanabigerol.cz.

CBG – Kanabigerol a jeho farmakologické využití
Analgetické účinky
Kostní stimulant
Proti-rakovinné
Antidepresivní
Snížení nitroočního tlaku

Využití CBG nejen v kosmetice
Pokud se podíváme na kanabigerol blíže, můžeme jej cenit jako zlato. Má to svůj důvod, protože se v rostlinách téměř neobjevuje a mezi lidmi se o něm hovoří jako o velmi drahé aktivní látce z konopí. CBG ocení především lidé s poruchou centrální nervové soustavy, lidé s bolestmi a neurologickými potížemi. Dalším odvětvím, kde se kanabigerol uplatní, je gastrointestinální systém a Crohnova choroba.

Kanabigerol ovlivňuje lidské tělo zvyšováním hladiny anandamidu (ten byl pojmenován jako vnitřní kanabinoid štěstí). Anandamid je v těle běžně se vyskytující endokanabinoid, který pomáhá regulovat mnoho biologických funkcí. Mohou to být například spánek, chuť nebo paměť.

REVITALIZING FACE CREAM – luxusní pleťový krém
Jemně našlehaný přírodní krém s prvotřídním olejem z konopí, který obsahuje celé spektrum kanabinoidů. Bohatý na CBG, s olejem z inca inchi pro anti-aging účinky a se skvalenem pro hedvábnou texturu. Voní po citrusech a divoké řůži, je hypoalergenní a vhodný pro citlivou pleť. Pokožka je po aplikaci hladká, vypnutá a dokonale ochráněná před možnými nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. 50 ml 1 290 Kč s DPH

 • při řešení vrásek a prevence stárnutí pokožky
 • u suché a popraskané pokožky
 • u pokožky bez jasu a vypnutí
 • v případě skvrn a defektů, které způsobují negativní vlivy okolí

COSMETIC UNIVERSAL OINTMENT – kosmetická mast s CBG
Kosmetická mast v podobě jemné, čištěné vazelíny s konopným extraktem bohatým na kanabigerol (CBG). Mast obsahuje také olej z inca inchi (peruánské zlato), levanduli a zjemnili jsme ji skvalenem. Je určena pro každodenní péči o pokožku celého těla, kterou chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí. Je vhodná pro jedince s kožními problémy, jakými jsou lupénka či ekzémy. Regeneruje suchou a popraskanou pokožku, eliminuje projevy podráždění a obnovuje pleť po popáleninách. Má revitalizační účinky. 100 ml 690 Kč s DPH

 • suchá a popraskaná kůže
 • kožní defekty, lupénka, ekzémy
 • podpora ECS v kůži
 • vhodná do přírody a na poranění
 • univerzální použití

SKIN OIL – olej s CBG
Vysokojakostní přírodní olej k univerzálnímu použití na celé tělo. Naneste jednu kapku na postižené místo. Plné spektrum kanabinoidů pomáhá rychlé revitalizaci kůže. 10 ml 790 Kč s DPH

SILKY CLEANSING GEL – odličovací gel s CBG
Luxusní hydratační odličovací cbg gel s ovocem yuzu, mátou a ceramidy. Hledáte šetrnou odličovací řadu, které můžete svěřit každodenní péči? Vyvinuli jsme ideální řadu tak, aby splňovala očekávání náročné klientely. Luxusní hydratační odličovací cbg gel obsahuje také prvotřídní koktejl z ovoce yuzu, máty, ceramidů, minerálů z mrtvého moře, aloe vera a jojobového oleje se špetkou kyseliny hyaluronové a probiotik. Balení obsahuje kosmetickou pumpičku a uzávěr disk top pro pohodlnější cestování. 500 ml 990 Kč s DPH

 • Suchá a popraskaná pokožka
 • Aknózní a mastná pleť
 • Pokožka namáhaná častým líčením
 • Problematická pleť s kožními defekty
 • Před saunováním
 • Před a po opalování
 • Při cestování
 • Osvěžení pleti v náročných dnech

SILKY CLEANSING WATER – odličovací tonikum s CBG
Luxusní hydratační cbg tonikum s ovocem yuzu, mátou a ceramidy. Hledáte šetrnou odličovací řadu, které můžete svěřit každodenní péči? Vyvinuli jsme ideální řadu tak, aby splňovala očekávání náročné klientely. Luxusní hydratační odličovací cbg tonikum obsahuje také prvotřídní koktejl z ovoce yuzu, máty, ceramidů, minerálů z mrtvého moře, aloe vera a jojobového oleje se špetkou kyseliny hyaluronové a probiotik. Balení obsahuje kosmetickou pumpičku a uzávěr disk top pro pohodlnější cestování. 200 ml 890 Kč s DPH

Zdroj a foto: www.kanabigerol.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *