Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Členové kapely Rybičky 48 mají za sebou další svatbu! Kdo komu tentokrát řekl své „ano“?

Na jaře tohoto roku vydala skupina Rybičky 48, je již téměř všichni členové se v nedávné době oženili, singl Svatební hymna. Videoklip k písni se téměř okamžitě dostal na přední pozice v trendech na YouTube a brzy se zařadil s miliónovým zhlédnutím mezi ostatní úspěšné videoklipy kapely.

S vypuštěním videoklipu kapela zároveň vyhlásila soutěž Milionová svatba, v rámci které mohl vítězný pár získat zajímavé ceny a jako hlavní cenu vystoupení skupiny Rybičky 48 na vlastní svatbě.

„Léta nám píše mraky lidí, jestli nezahrajeme na jejich svatbě. S díky odmítáme, protože kdybychom vzali jednu, tak musíme všechny, což prostě vzhledem k nabitému koncertnímu fermanu nejde,“ říká frontman kapely a čerstvý tatínek Kuba Ryba a dodává: „Díky soutěži Milionová svatba jsme mohli splnit sen alespoň jednomu páru.“

Zájem o soutěž byl obrovský, soutěžní příspěvky dosáhly přes 35.000 sdílení na sociálních sítích.

„Čekali jsme, že o Milionovou svatbu bude zájem, ale výsledky nás velmi příjemně překvapily. Zapojilo se neskutečné množství lidí z celé České republiky, ale vítěz mohl být jen jeden,“ doplňuje kytarista Petr Lebeda, který si svůj Den D zažil před rokem.

Vítězi soutěže se stali Barbora a Marek, dnes již manželé Vašinovi. Svatba se uskutečnila na krásném místě zvaném Náš mlýn, u obce Ochoz v Olomouckém kraji. O hladký průběh svatebního dne se starali svatební koordinátoři ze společnosti Stačí říct jen ano a o pitný režim svatebčanů se postaral Captain Morgan, jednalo se tedy o další bonusy, které novomanželé získali v rámci výhry v soutěži.

„Jsme neskutečně rádi, že soutěž vyhráli Barča a Marek, protože na svatbě vládla úžasná atmosféra. Svatebčané znali všechny naše texty a část songů si nejen nevěsta s ženichem odzpívali přímo s námi na pódiu. Byl to prostě krásnej večer,“ říká zpěvák Kuba Ryba.

„Navíc nedaleko mlýna byl dětský tábor. Děkujeme novomanželům, že pozvali na koncert i děti z tábora a tak jsme mohli udělat hned dvojitou radost,“ dodává Ryba, který si se svou ženou řekli „ano“ před dvěma lety.

„Chtěli bychom všem moc poděkovat, bylo to boží!!! Těšíme se, až se potkáme na koncertě,“ netají svou radost šťastní novomanželé Barča a Marek Vašinovi.

Takhle vypadala svatba Barči a Marka Vašinových:,

Skupinu Rybičky 48 můžete aktuálně vidět na těchto koncertech:
13.8.2021           Třebíč
14.8.2021           Liberec
19.8.2021           Brno
20.8.2021           Hořepník
21.8.2021           Hradec nad Moravicí, České Hrady
27.8.2021           Újezd u Přelouče
28.8.2021           Bezděz, České Hrady
3.9.2021              Havířov
4.9.2021              Otrokovice, Lážo plážo fest
10.9.2021           Dolany
11.9.2021           Holkov
17.9.2021           Konice
18.9.2021           Výrava
24.9.2021           Frýdek Místek, FM city fest
25.9.2021           Londýn

Zdroj a foto: www.rybicky48.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *