Zpěvák Jaroslav Parči skončil ve skladu a zhubnul 20 kg!

Zpěvák Jaroslav Parči ve svých 41 letech vypadá lépe než kdy dříve. Co za tím vězí? Naší redakci poskytl rozhovor.

Jardo jak jsi zvládl a zvládáš kovidová nařízení, omezení? Spousta tvých kolegů se muselo poohlédnout po jiné práci, aby vůbec mohli fungovat, když se nemohlo zpívat, koncertovat a hrát v divadle. Jak jsi to zvládl ty?
Já tu první vlnu tak nějak zvládal dobře v rámci financí a rezerv, jenomže to nejde tahat do nekonečna a rezervy se začali ztenčovat a proto, když došlo k dalšímu lockdownu jsem začal posílat CV na různá místa apod. V té době popravdě nepřišli ani odpovědi na mé pracovní emaily. Až jednoho dne se ozvala agentura, která zprostředkovává práci ve skladu v Říčanech, kam jsem následně nastoupil brigádně.

Jak na tebe reagovali tví spolupracovníci, když ses tam objevil? Poznávali tě? Přeci jen jsi veřejně známá osobnost.
No byla to docela sranda ze začátku. Ti odvážní se mě hned zeptali jestli jsem to opravdu já, co tam dělám a tak, ale musím říct, že mě přijali s otevřenou náručí. I na písničku jednou došlo, zpíval jsem na požádání ve skladu 🙂

Jardo na svých sociálních sítích máš různé fotografie své proměny. Jak se ti podařilo a v jakém časovém úseku zhubnout tolik kilogramů? Jaká byla tvá motivace?
Zhruba před dvěma lety jsem si stoupnul na váhu , která mi ukázala šokující číslo a to 100 kg! Zhrozil jsem se a řekl jsem si STOP! Takhle by to dál nešlo. Do toho, že jsem byl obézní a nafouknutý jako balón, jsem začal mít zdravotní problémy s klouby a žaludkem. Po pár vyšetřeních mé lékařky mi hrozila operace žaludku a zároveň šlach. Nastal zpětný chod. Má kamarádka a ředitelka úspěšného projektu 30 denní výzva mi ukázala cestu, jak na nadbytečná kila, upravila mi stravu a ukázala pár cviků. Opravdu to zafungovalo a postupně jsem šel s váhou dolů. Dnes je to mínus 20 kg, cítím se skvěle , zdravotní problémy ustoupili a ani na operace nedošlo za co jsem moc rád a vděčný. Hodlám v tom pokračovat dále, baví mě cvičit, běhat a formovat postavu. Ostatně neprodávám jenom svůj hlas, ale i vzhled.

Co nějaké novinky, skládáš nové autorské písně? Budeš něco vydávat a kde tě můžeme vidět v muzikálech?
Samozřejmě, že skládám a chystám spousty nových autorských písní, které v současné době natáčím ve studiu, každopádně aktuální horká novinka, letní, taneční pecka pod názvem “Hypnotize me”, kterou pro mě napsala a složila řecká produkce, které děkuji za tuto nádhernou spolupráci.

hudba: Sakis Gravvanis
text: Vangelis Doukoutselis
produkce: Dimitris Chatzistamati
natočeno ve studiu: José Angel Saminon Duran

Chystá se také duet se zpěvačkou Ilonou Csákovou, který pro nás složil Zdeněk Hrubý a otextoval Jan Krůta. Budeme na něj točit videoklip, ale o tom až příště. Nerad bych prozrazoval více než je nutné. Ať se mají na co čtenáři těšit.

Zdroj a foto: archiv J. Parčiho

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.