Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Druhý víkend Slunečného léta s Asombroso by Osmany Laffita bude patřit Plzni

Další víkend bude patřit Prima Slunečnému létu s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita, který tentokrát zavítá do Plzně – v sobotu v rámci Prima FRESH festivalu a v neděli do Auto ESA, vždy v čase 14–17 hod. V Plzni se můžete také potkat s herci ze seriálu Slunečná – přítomny budou Eva Decastelo, Lucie Benešová, Dana Batulková, Eva Burešová, Iva Hüttnerová a další. Hudebně vás potěší v sobotu Petr Kotvald, v neděli Václav Noid Bárta a můžete se potkat i s módním návrhářem Osmany Laffitou.

Kromě samotných herců dorazí žlutý autobus. Těšit se můžete na tradičně nabitý program – tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

V sobotu nebude chybět ani partner tour Slunečného autobusu – Raiffeisen stavební spořitelna, pod jejímž patronátem bude probíhat soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“. Na konci léta budou vylosováni tři výherci, kteří získají krásné ceny, např. Lego nebo auto na dálkové ovládání. Čeká vás i výroba popcornu, skákací hrad a fotbálek.

Dále se mohou návštěvníci těšit na omalovánky a dětské křížovky s Primáčkem a INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecnybus a #Slunecneleto.

sobotu se potkáme na Prima FRESH festivalu (Park za OC Plzeň Plaza, so 10–20 hod., ne 10–17 hod.) – dva dny gastronomických zážitků, po oba dny na cooking stage Zdeněk Pohlreich, vybrané místní podniky i extrémní catering, delikatesy oceněné „Oskarem“, vinařství, pivovary, bary, a hlavně pohodová atmosféra. To je v kostce Prima FRESH festival 2021.

Slunečný program v Plzni si v sobotu můžete užít o něco dříve než na ostatních lokalitách – na hlavním pódiu vás čeká už 10.45–11.00 křest knihy Slunečná kuchařka a Slunečné zástěry herečkami Eva Burešová, Lucie Benešová a Iva Hüttnerová. 13.00–13.45 budou vařit Klára Michalová – šéfredaktorka časopisu Prima FRESH – a herečka Lucie Benešová ze seriálu Slunečná. Podrobnější info o festivalu – http://festival.fresh.iprima.cz/plzen/.

neděli zavítáme do Auto ESA, k prvnímu certifikovanému prodejci ojetých vozů. Nabízí denně 6000 vozidel na třinácti pobočkách. Auto ESA již 25 let zajišťuje veškeré služby spojené s prodejem, výkupem a financováním vozidel. Pobočka Plzeň nabízí na prodejní ploše více než 600 vozidel. S Auto ESA budeme na místě navíc soutěžit o tři skvělé ceny – zápůjčku vozu SUV na víkend s plnou nádrží, poukaz na PHM v hodnotě 600 Kč a sadu povinné výbavy do auta.

Další termíny:
19. 8. Praha (AQUAPALACE)
21. 8. Praha (AMIX Prima Run)
28. 8. Litoměřice (Zahrada Čech – Den pro děti)
29. 8. Pardubice (FRESH festival)
11. 9. Liberec (OC NISA)

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *