Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Emirates představuje novou službu – online duty free

Cestující letecké společnosti Emirates mohou nově využít možnost předobjednat si exkluzivní duty free produkty z katalogu EmiratesRED již před odletem online. Zaplacené zboží jim bude doručeno během letu palubním personálem Emirates.

Emirates spustila zkušební provoz služby předobjednávek na svých stránkách již v červenci a dostala velmi kladnou zpětnou vazbu od zákazníků na všech trasách. V nabídce EmiratesRED naleznou cestující například luxusní vůně Creed Aventus a Boadicea The Victorious, oblíbené hodinky nebo nejnovější technologické vychytávky. Nové výrobky jsou pravidelně přidávány, všechny produkty jsou doručeny v exkluzivních obalech, které jsou vhodné i jako dárky.

Cestující Emirates si mohou duty free produkty předobjednat 21 dní až 40 hodin před odletem. Služba je v současné době k dispozici pasažérům ze všech tříd na všech letech Emirates z Dubaje. Emirates tuto službu postupně nabídne také na příletových letech do Dubaje.

Tato nová služba je součástí pokračující strategie aerolinky nabídnout cestujícím digitální řešení během celé jejich cesty. Zákazníci mohou nyní objednat a zaplatit online komfortně ze svého zařízení. Získají tak garanci, že obdrží produkty, které by jinak mohly být na palubě z důvodu velké poptávky vyprodány. Kromě toho je v online nabídce v průběhu srpna téměř 20 exkluzivních produktů, které nejsou v nabídce na palubě.

Přizpůsobením palubního inventáře prostřednictvím předobjednávek je letecká společnost Emirates schopna snížit spotřebu paliva a uhlíkovou stopu při každém letu. Od znovu spuštění EmiratesRED v září 2020 překonal prodej na palubách Emirates úroveň před pandemií.

V nadcházejících měsících rozšíří Emirates svůj sortiment s exkluzivní nabídkou pro online předobjednávky včetně vstupenek do některých atrakcí v Dubaji, produktů vyrobených na zakázku pro Emirates a limitované řady světoznámých značek a vinic.

Technologii, na níž funguje EmiratesRED, vyvinula Bonflite, inovativní společnost vycházející ze známého podnikatelského inkubátoru SAE Intelak. Ten podporuje start-upy v rámci cestovního ruchu a letectví. Skupina Emirates Group spolupracuje s Intelakem od počátku jejího vzniku, plní tak svůj závazek podporovat nové a začínající podnikatele.

Zdroj a foto: Emirates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *