Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Film MINUTA VĚČNOSTI představuje trailer a alternativní plakáty

Režisér a scenárista Rudolf Havlík natočil s Jiřím Langmajerem a Martinou Babišovou celovečerní drama Minuta věčnosti v kulisách divoké krajiny na Islandu. Nyní se tento film divákům představuje v traileru i na alternativních plakátech. Minuta věčnosti bude mít premiéru na festivalu Febiofest a do kin poté vstoupí 30. září.

Jiří Langmajer ve filmu hraje špičkového kardiochirurga Petra a role jeho dcery Lucie se ujala Martina Babišová. Jiří Langmajer ohodnotil jejich hereckou spolupráci stručně, ale jasně: „Martina je mladá holka s velkým srdcem, herečka nezkažená nekonečnými seriály. Takže dobrý. Řekl bych, hodně dobrý.“ Oproti němu se Martina Babišová rozpovídala více: „Jirka je skvělý herec a zároveň skvělý parťák. Byl se mnou ve scénách a navzájem jsme si pomáhali. Záleželo nám na tom a fakt jsme do toho dávali všechno, co jsme mohli. Natáčení na Islandu bylo intenzivní. Táhli jsme za jeden provaz jako taková zvláštní rodinka a myslím, že se to na filmu ukáže. Také jsem pak už i Jirkovi ze srandy říkala “tati” a on často kontroloval, jestli mám suchý boty a dojedla jsem jídlo.“

K natáčení a především k výkonům herců se vyjádřil i režisér Rudolf Havlík: „Tady v divoké přírodě bylo nezbytné fungovat jinak a mít věci předem promyšlené tak, abychom nebyli omezení. Společně s kameramanem Václavem Tlapákem jsme si předem jasně vymezili obrazový a pracovní prostor, abychom mohli vyprávět nádhernými obrazy a zároveň se soustředit plně na herce a dát jim prostor. A všichni jsme vyrazili na měsíc na Island. Měli jsme čas, nikdo nikam nespěchal, mohli jsme si udělat herecké zkoušky, povídat si o postavách, modelovat je a díky tomu Jiří Langmajer podává naprosto famózní výkon a jeho profesionalita je naprosto neskutečná. Ještě nikdy jsem ho neviděl tak skvěle hrát ve filmu a je to doslova jeho osobní koncert, který s ním nádherně a kouzelně hraje Martina Babišová, která hraje jeho dceru. Martina se chytila perfektně a společně ti dva přivedli na svět charaktery tak věrně, až z nich mám pokaždé husí kůži.“ 

Vedle traileru tvůrci představují film Minuta věčnosti i pomocí série alternativních filmových plakátů, které dávají vyniknout prostředí magické islandské krajiny, v níž se většina filmového příběhu odehrává.

Film Minuta věčnosti produkoval Petr Erben (Logline Production) a vstoupí do v českých kin 30. září 2021. Jeho distributorem je společnost CinemArt a hlavním partnerem FTV Prima.

Zdroj a foto: CinemArt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *