Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíSoutěž

Novinka Wai Moment přináší nekonečné léto i soutěž

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Zásobu novinky Wai Moment vyhrávají: Dan D. Jesenice; Iveta K., Praha; Jan M., Praha Jaroslav V., Praha a Andrea N., Kladno. Výhercům gratulujeme!

Jedinečné alkoholické letní osvěžení, to je perlivá novinka s ovocnou příchutí Wai Moment z kategorie hard seltzers, která se zejména ve Spojených státech stala největším nápojovým trendem posledních let. Nyní si tuto „ochucenou alkosodu“ můžete užít i vy!  

Název nové prémiové značky Wai Moment vznikl odvozením od slova wai, které v havajštině znamená voda. A co víc připomíná teplé letní večery než právě voda a Hawai? Letní pohodu si můžete udržet po celý rok, a to právě díky tomuto jedinečnému prémiovému hard seltzeru.

Hard seltzers vznikají postupným kvašením ovoce, cukru nebo ječného sladu. Wai Moment obsahuje alkohol 4 % obj. a méně než 99 kalorií na 330 ml. Dostupný je ve třech variantách – Minty Lime Time Sensation, Crazy Berries Sensation a Tropical Crew Sensation.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte! Vylosujeme 5 výherců, kteří získají balení 24 kusů prémiové novinky Wai Moment!

Soutěžní otázka: Příchuť jakého tropické ovoce najdete ve variantě Wai Moment Tropical Crew Sensation?
a) Mango, papaya, ananas
b) Mango, papaya, maracuya
c) Mango, ananas, maracuya

Více informací a nápovědu hledejte na https://www.waimoment.com

18+ vychutnávejte zodpovědně.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 29.8.2021. Do předmětu uveďte Wai Moment. Vyhrává 350., 400., 450.,500. a  550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: https://www.waimoment.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *