Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Tento týden bude Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita hned dvakrát v Praze!

Ve čtvrtek a v sobotu udělá Slunečné léto s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita radost Pražanům – 19. 8. u Aquapalace Praha v Čestlicích a 21. 8. v rámci AMIX Prima Run na Letné. V Praze se potkáte se svými oblíbenými herci ze seriálu Slunečná, jako jsou např. Eva Decastelo, Lucie Benešová, Bára Jánová, Dana Batulková, Eva Burešová, Denisa Nesvačilová a Lukáš Langmajer. Hudebně vás potěší ve čtvrtek Petr Kotvald, v sobotu Václav Noid Bárta a můžete se osobně setkat i s módním návrhářem Osmanym Laffitou. V Olomouci a Ostravě odstartovala tour za obrovského zájmu fanoušků – nezůstane Praha pozadu?

Žlutý autobus přiváží nabitý program – tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty Asombroso by Osmany Laffita zóna s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Nebude chybět ani partner tour Slunečného autobusu – Raiffeisen stavební spořitelna, pod jejímž patronátem bude probíhat soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“. Na konci léta budou vylosováni tři výherci, kteří získají krásné ceny, např. Lego nebo auto na dálkové ovládání. Čeká vás i výroba popcornu, skákací hrad a fotbálek.

Dále se mohou návštěvníci těšit na INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecnybus a #Slunecneleto.

Ve čtvrtek se potkáme v tradičním čase 14–17 hodin před největším aquaparkem ve střední Evropě Aquapalace Praha v Čestlicích. Jedná se o jedinečný komplex zahrnující vodní a saunový svět, fitness, welness, spa, rehabilitace a hotel. Unikátní Vodní svět o rozloze 9150 m2 je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání v plaveckém bazénu nebo relaxaci na lehátku či ve vířivce.

sobotu následuje AMIX Prima Run – jedinečný pětikilometrový závod, který je hlavně o zábavě, i když je měřený, a mnozí tak bojují naplno o stupně vítězů. Běh je určen párům, které si chtějí užít běhání společně, dále jednotlivcům či jednotlivcům v doprovodu psa. Tato populární nejen sportovní akce startuje už v 10 hodin dopoledne.

Samozřejmě dbáme na to, aby vše probíhalo v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

Další termíny:

  1. 8. Litoměřice (Zahrada Čech – Den pro děti)
  2. 8. Pardubice (FRESH festival)
  3. 9. Liberec (OC NISA)
  4. 9. Chomutov (Auto ESA)
  5. 9. Náchod (Město Náchod)
  6. 9. Brno (Auto ESA)

Těšíme se na další Prima setkání!

Zdroj a fot: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *