Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Co ste hasiči – Když je hajný hasičem a Pavel Nový fotí akty

V pátek 20. srpna ve 20:20 se mohou diváci televize Nova těšit na sedmý díl oblíbeného seriálu Co ste hasiči, který je už nyní exkluzivně ke shlédnutí na VOYO. Svérázné postavy, typicky český humor v prostředí malebné vesnice Horní v Ladově kraji – to vše ze seriálu udělalo letní televizní hit.

V centru dění sedmého dílu stojí velitel dobrovolných hasičů, kterého si s chutí zahrál Petr Rychlý. Jeho sokem je starosta obce v podání Václava Kopty, kterému se konečně splnil dávný sen. Po nečekané zradě kolegů velitel Petr Rychlý rezignoval na svou funkci ve sboru a starosta obratem jmenoval jeho nástupcem hajného Srníčka. Rychle se ale ukáže, že udělat kozla zahradníkem je proti hajnému v roli hasiče jen slabý odvar. A vypadá to, že i samotná fauna se proti tomuto novému pořádku na hasičské zbrojnici bouří.

Děda Venca (Pavel Nový) se mezitím snaží rozvinout svůj fotografický talent a za vydatné pomoci dědy Hynka (Vlastimil Zavřel) se pokusí sehnat si modelku na focení aktů.

Pavel Nový o své postavě a její zálibě řekl: „Jmenuje se Venca. Je to venkovský chlap, kterého baví focení. Má k tomu talent. Fotí dokonce i akty! Bohužel ale nedošlo na to, abych si focení aktů ozkoušel doopravdy.  Měl jsem ty snímky jen v počítači (směje se). Vencovy fotografie jednou dokonce pomůžou i k vyšetření požáru.”

Veterinářka Lenka (Jana Bernášková) je opět single. Toho se velmi neobratně pokusí využít starosta, který předtím odhalil další nevěru své manželky (Lucie Benešová). To vše donutí Petra (Petr Rychlý), aby se pokusil vrátit celou situaci v obci k normálu. Jestli se mu to podaří, to se diváci mohou dozvědět už teď na VOYO!

Diváci mohou sledovat každou epizodu seriálu exkluzivně na VOYO vždy 7 dní před televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po 24 hodinách po odvysílání v televizi přehrát po dobu 7 dnů na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.

Seriál Co ste hasiči každý pátek ve 20:20 hod na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *