Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Footshop představuje kultovní adidasky z dílků stavebnice LEGO  

Loňské velice úspěšné vydání teniskové kolaborace značky adidas a Footshopu na modelu s názvem Superstar Blueprinting má pokračování. Oficiálně teď ožívá ve formě stavebnice LEGO, která bude k dostání exkluzivně na e-shopu a ve všech prodejnách. Projekt, požehnaný značkou adidas, je součástí oslavy 10 let od založení Footshopu.

„Jsme hrdí na to, že původní tenisku, kterou jsme my navrhli a adidas nám ji nechal vyrobit, nyní můžeme představit ve formě stavebnice LEGO. Tato netradiční kolaborace je další milník v rozšiřování sortimentu Footshopu, ve kterém jsme se už dávno dostali od tenisek také k oblečení a doplňkům,” poznamenává o další důležité spolupráci zakladatel Footshopu Peter Hajduček.

Footshop a LEGO z kultovních Superstarů v limitované modrotiskové variantě vytvořily unikátní kousek pro fanoušky obou brandů. Stavebnice s modro-bílou teniskou bude součástí sběratelského setu modelu adidas Originals Superstar, který se objeví v nabídce stavebnic LEGO na Footshopu.

Spolupráce s legendární dánskou stavebnicí má pro nás určitě velký smysl, protože LEGO mají rádi nejen naši zákazníci, ale i naši zaměstnanci, někteří kolegové ho dokonce aktivně sbírají. Nemůžeme se dočkat, až v obchodech Footshopu nabídneme naši tenisku v originální krabici od Lega. Navíc už teď mohu prozradit, že se nejedná o jedinou kolaboraci tohoto druhu,” dodává Hajduček.

Převedení ikonické siluety Superstar Blueprinting do světa jedné z nejoblíbenějších stavebnic trvalo týmu pracovníků Lega i Fotoshopu několik let. Finální výsledek, modro-bílou tenisku v LEGO variantě si Footshop tak trochu naděluje jako dárek k narozeninám, letos totiž slaví 10 let své existence.

„Celá realizace byla pro nás největší výzvou. Museli jsme řešit, jak získat speciálně vyrobené kostičky z kladenské továrny a jak chytit správný odstín dílků a samolepek, nebo jak v krátkém čase dojet do dílny modrotisku na Slovensku,“ vysvětluje Johana Kučerová, která měla celý projekt ve Footshopu na starosti.

​​Původní černobílý model navrhoval LEGO designer Florian Müller (10282: Adidas Originals Superstar), samotnou verzi Blueprinting pak připravil Radovan Pekárek ze spolku AFOL (Adult Fan of LEGO), který s Legem oficiálně spolupracuje.Ten přestavěl model do finální podoby a Peter Kováč, který ve Footshopu zastřešuje kreativně produktové spolupráce, jej pak doplnil o tkaničky a samolepky. Nejsložitější na celé stavebnici bylo převedení podrážky do jednotlivých dílků.

Exkluzivní sběratelská stavebnice bude od 1. září dostupná na Footshopu v počtu 200 kusů a bude stát 2 399 korun. Ke každému zakoupenému setu modelu adidas Superstar dostane zákazník zdarma extra balíček s 243 dílky Lega. S jeho pomocí bude možné původní tenisku přetvořit na verzi Blueprinting, kterou ve spolupráci s adidasem vydal Footshop minulý rok.

Zdroj a foto: www.footshop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *