Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiJídlo a pití

Objevte s Kinder Surprise a aplikací Applaydu svět zvířat Natoons nebo říši Ledového království a zažijte to pravé dobrodružství

Milovníci překvapení se od poloviny srpna mohou těšit na zbrusu novou edici čokoládových vajíček Kinder Surprise plnou divokých zvířat ze Severní Ameriky nebo figurek z oblíbeného filmu Frozen. Díky bezplatné aplikaci Applaydu nové postavičky i zvířátka dokonce ožijí a společné chvíle s rodinou tak budou ještě zábavnější.

Ve vajíčkách Kinder Surprise na vás čeká celkem 16 realistických zvířat ze severoamerické přírody. Najít můžete například bystrou lišku, polárního medvěda, dravého orla nebo majestátního jelena. Pomocí QR kódu, jež naleznete na letáčku, se dostanete do zábavně-naučné aplikace Applaydu, která vás přenese do říše zvířat a vdechne figurkám život. Kromě kouzelných her, zábavných příběhů a nespočtu chytrých aktivit se také dozvíte, v jaké části země vaše zvířátko žije, jaká je jeho potrava nebo jaký zvuk vydává.

V další speciální edici, která potěší srdce všech dívek, se ukrývají figurky z oblíbené filmové pohádky Frozen. V Kinder vajíčku na vás čeká královna Elza, nebojácná Anna, poťouchlý Olaf nebo horal Kristoff se svým sobem Svenem. I tyto postavičky můžete nechat ožít díky aplikaci Applaydu a přenést se do země Ledového království, v níž vládne odvaha a láska. Každá postavička je mimo jiné spojená s jedinečnými hodnotami a pomáhá edukovat o tom, co je v životě důležité.

S Kinder Surprise si tak nejen vychutnáte mléčnou čokoládu Kinder a okamžik překvapení, ale s celou rodinou zažijete nová dobrodružství.

Foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *