Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Prima Partička startuje premiérově na Prima COOL

Zábavná improvizační show Partička je stálicí televizního éteru. Na podzim se opět rozjede se zbrusu novými díly oblíbená a osvědčená Prima Partička. Nově budou patřit premiérové večery Prima COOL. Další novinkou je, že Jakub Kohák, který se účastní hlavně divadelní verze, se bude více zapojovat do televizních premiér.

Od 30. 8. každé pondělí ve 20.15 premiérově na Prima COOL
V tradičním složení vás bude bavit Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela/Jakub Kohák, Michal Novotný, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Nově se bude častěji do dění zapojovat šoumen Jakub Kohák, který se doposud objevoval především v divadelních verzích. Nebude chybět ani spousta zábavných scének, nových her a nejoblíbenější Richardova Party. Na tuto specifickou partičku se mohou diváci těšit v premiérových dílech i v reprízách. S touto povedenou partičkou se můžete potkat také osobně na různých místech po celé republice v show Partička na vzduchu. Vstupenky jsou k dispozici zde – www.partickanavzduchu.cz/predstaveni-particka.html.

V září to bude například na těchto místech:

  1. 9. – Karviná
  2. 9. – Havířov
  3. 9. – Přerov
  4. 9. – Kopřivnice
  5. 9. – Bystřice nad Pernštejnem
  6. 9. – Blansko
  7. 9. – Drnovice

Zdroj a foto: www.partickanavzduchu.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *