Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiSportZábava

Šestý ročník akce AMIX Prima Run přilákal stovky účastníků i diváků. Vítězem se stal každý, kdo dorazil a zkusil překonat svoje limity

V sobotu 21. srpna proběhla na pražské Letné akce, během které bylo možno pobavit se, zasportovat si, potkat se s přáteli, užít si slunný volný den. Vítězi AMIX Prima Runu jsou všichni, kdo se ve své kategorii postavili na start a doběhli do cíle.

Již šestým rokem se konal běžecký happening. Tentokrát se milovníci pohybu sešli na pražské Letné nejen proto, aby podali skvělý sportovní výkon, ale také proto, aby si užili hvězdné odpoledne s tvářemi TV Prima a seriálu Slunečná. Pod záštitou televizního kanálu Prima LOVE se na trať vydali profesionálové, maratónští i amatérští běžci, zamilované páry, maminky s kočárky, děti, ba i pejsci. Stejně jako v předchozích ročnících byly děti zařazeny podle věkové kategorie na start běhu v délce 300–800 m. A po běhu? Došlo na zábavu – v cílové rovince byl přistaven i Slunečný autobus, kde hvězdy seriálu Slunečná bavily diváky krátkými vystoupeními a autogramiádou.

Primáčkův dětský běh ukázal, že dětská energie je nevyčerpatelná
„Přestože jsou dnešní děti zlenivělé, mám radost, že na startu AMIX Prima Runu se jich sešlo několik desítek, aby potvrdily výjimku. Věřím, že odměnou jim byla nejen radost z pohybu, ale také možnost vyhrát ceny a poměřit si síly s ostatními vrstevníky,“ směje se Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima. Děti si užily bohatý doprovodný program, takže se mohly přebytku energie zbavit i při dalších aktivitách. Během celé akce bylo k dispozici občerstvení v podobě cottage výrobků značky Meggle a Bílinská kyselka k doplnění pitného režimu.

Celebrity trénovaly – a vyhrály samy nad sebou
Rozcvičku před velkým během vedl cvičitel Zdeněk Chládek, dlouholetý nejúspěšnější reprezentant v boxu a AMIX ambasador. Předběžcem Primáčkova dětského běhu, ale i účastníkem AMIX Prima Runu, byl Láďa Hruška, který si sáhl na samé dno svých sil, nicméně oba závody zvládl na jedničku. Sportovní moderátoři Petr Vágner i Jiří Ježek předvedli, že jim sport rozhodně není cizí. Cílem se podařilo proběhnout také herečce známé ze seriálu Sestřičky Modrý kód Báře Fišerové. Ta se svěřila s tím, že dbá o zdravý životní styl, zejména o pitný režim. Po akci ale zbylo všem dost energie pro skvělou zábavu na koncertu Václava Noida Bárty.

Profi příprava se sportovními přípravky Amix™
Pokud vám to letos nevyšlo a trať o délce 5 km byla nad vaše postcovidové síly, trénujte už dnes na příští rok. S přípravou je totiž nejlepší začít v předstihu. Titulární partner se právě o výkon a zdraví všech sportovců dlouhodobě stará. Amix™Nutrition, jako jedna z největších českých sportovních značek, nabízí komplexní portfolio prémiových výživových doplňků, které podporují zdravý životní styl a pomáhají dosáhnout těch nejlepších sportovních výkonů. Jak vysvětluje Ondřej Čečetka ze společnosti AMIX: „Každý, kdo dorazil, je pro nás vítězem, pohyb totiž potřebujeme v hojné míře. Jsem rád, že si všichni AMIX Prima Run užili, a nezapomeňte: Amix™Nutrition je určen pro rekreační i profesionální sportovce, jejichž cílem je zdravý životní styl, neustálá touha dosáhnout lepších výsledků, a jednoduše pro ty, kteří požadují maximální kvalitu a efektivitu. Takže i pro vás.“

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *