Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Rozmazlete se a přesuňte uklidňující koupel do sprchového koutu díky POETIKO

Je jen málo rituálů, které si tak neodmyslitelně spojujeme s relaxací, jako dopřání si voňavé koupele ve vaně. Pokud k tomu přidáme pár kapek voňavého esenciálního oleje a bohatou pěnu, tak v klidném oparu dráždícím všechny smysly na chvíli dokážeme vypnout okolní svět a oddáváme se nerušenému odpočinku. Co kdybychom vám řekli, že si tento uklidňující a vyživující rituál můžete dopřát i ve sprše?

Letní vychytávkou se staly olejové sprchové gely. Tyto “sprcháče” do puntíku splňují vše, co potřebujeme od sprchového gelu – dokonale čistí, avšak namísto toho, aby pokožku vysušily a narušily přirozenou kožní bariéru, působí díky svému unikátnímu přírodnímu složení jako vyživující nektar. Zanechají pocit vláčnosti a hebkosti, čímž doplňují svůj účinek o komplexní výživu, na jakou jsme zvyklé u tělových másel či olejů. Výjimečná textura nejprve připomíná tekutý med, při kontaktu s vodou se však zázračně změní na vyživující mléčnou pěnu, která uvolní podmanivou vůni toho nejlepšího, co nabízí čistá příroda. Sprcha nemusí být místem, kde si jen “odbijeme” nezbytnou péči o tělo. Zastavit čas a dopřát si aromatický uklidňující wellness nyní umíme i tehdy, když máme jen těch pověstných 5 minut pro sebe.

„Insiderský“ tip
Holení způsobuje pokožce stres, který se následně projevuje v podobě podrážděné kůže, která je vysušená a nepříjemná na dotek. Proto používáme olejové sprchové gely POETIKO jako speciální tip na péči o tělo při a po holení. Pokožka je po takové vyživující sprše dokonale chráněna, je vláčná a hladká i bez toho, aby bylo třeba ji natírat dalšími přípravky. Pokud si chcete dopřát něco extra, po takové koupeli naneste na pokožku suchý olej s vlašským ořechem a heřmánkem od POETIKO a nebudete moct odolat hebkosti svých hladkých nohou celý zbytek dne.

Voňavé praktické rozmazlování
Salvador Dalí považoval vůni za ten absolutně klíčový z pěti smyslů, který nás nejvíce přibližuje k představě nesmrtelnosti. Vůně nás unáší do jiného světa, dokáže uklidnit, povzbudit, pohladit i léčit.

Sprchový olejový gel s meruňkovým olejem a měsíčkem do vaší koupele vnese delikátní sladkou, lehce kořeněnou vůni banánů a zralých hrušek a v jakémkoliv dni v roce vaši mysl přenese do atmosféry teplého letního odpoledne. Heřmánek římský zklidňuje, ošetřuje citlivou pokožku a je hypoalergenní, přičemž sladká balzamická vůně uklidňuje a navodí pocit bezpečí. Meruňkový olej působí blahodárně na ekzémy a napomáhá hojivým a regeneračním procesům.

Sprchový olejový gel s mandlovým olejem a růží (pro ženy) díky smyslné damašské růži pomáhá podtrhnout naši ženskost. Její vůně harmonizuje hormonální systém, je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Přináší regeneraci, hydrataci a napomáhá udržování mladistvého vzhledu pleti. Mandlový olej zároveň dodává unavené pleti ztracenou energii, vlhkost a elasticitu, poradí si však i s podrážděním a zčervenáním.

Pro všechny, kteří si chtějí dopřát účinky olejových sprchových gelů bez parfemace, je zde sprchový olejový gel se slunečnicovým olejem, heřmánkem a měsíčkem. Je ideální volbou pro děti, protože respektuje specifické požadavky citlivé dětské pokožky. I bez parfemace pocítíte lehoučkou vůni výtažků z heřmánku a měsíčku. Slunečnicový olej je bohatým zdrojem vitaminu E a kyseliny linolenové, čímž pokožku vyživuje a zvláčňuje.

Navštivte voňavý obchůdek POETIKO v Praze
Za tvůrčím týmem kosmetiky POETIIKO stojí tým odborníků, které spojuje přesvědčení, že vědomě zpomalit, dopřát si kvalitní péči, dělat si malé radosti a zachovat respekt k okolí i k sobě samé, je cesta k nalezení životní rovnováhy. Vzniklo tak PO-ETI-KO, neboli POmalá ETIcká KOsmetika, jako nová československá značka přírodní kosmetiky, jejímž cílem není jen přinést nové produkty, ale hlavně inspirovat své spotřebitele k pomalejšímu, a tím udržitelnějšímu životnímu stylu a péči o sebe i své okolí.

POETIKO je vysoce účinná kosmetika, která v sobě spojuje ty nejkvalitnější přírodní ingredience a nejnovější vědecké poznatky pro tak potřebné okamžiky klidu a příležitosti k relaxaci. Hlavními složkami v recepturách jsou kvalitní oleje, bylinky a aktivní látky převážně lokálního původu. Namísto vody obsahují pleti prospěšné hydroláty a vůni dodávají pouze přírodní esenciální oleje. Ošetřující kosmetika od POETIKO je tak nejen účinná, ale i nádherně voní, čili nabízí i smyslné aromaterapeutické zážitky.

Všechny produkty a jejich unikátní vůně si můžete přijít vyzkoušet do nového obchůdku přímo pod Karlovým mostem v Praze. Rádi vám zde zodpovíme jakékoliv dotazy, vyslechneme si vás a poradíme. Kromě toho z obchůdku jistě odejdete se vzorky naší kosmetiky, protože věříme, že když jednou produkty od POETIKO vyzkoušíte, zamilujete si je tak, jako my.

Zdroj a foto: www.poetiko.organic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *