Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Zpěváci se vrátili ke Zpívání z balkónu, tentokráte ovšem v České Lípě

25.8.2021 se uskutečnilo první Zpívání z balkónu mimo Prahu a to v České Lípě na náměstí T. G. Masaryka přímo z radničního balkónu a to na podporu kultury, cestovního ruchu a znovu potkávání se mezi spoluobčany.  Na rozehřátí publika proběhlo letošní poslední Rozezpívejme náměstí a pak už následovala zmiňovaná českolipská premiéra koncertu.

Všichni interpreti dorazili ve smluvený čas a to hodinu před začátkem a přesně v 18.00 hodin koncert začal. S diváky se jako producent koncertu přivítal zpěvák Martin France a ten pozval starostku města Česká Lípa Jitku Volfovou, která koncert slavnostně zahájila.

Jako první se svými 5 songy vystoupila zpěvačka Heidi Janků, která ihned odjížděla na své další vystoupení. Po ní si svou půl hodinu vystoupení odzpíval vítěz třetí řady Superstar Zbyněk Drda, který všechny přítomné překvapil svým skromným vystupováním. Po ně něm se mikrofonu ujal děčínský rodák Sámer Issa, který sudoval Euroškolu v České Lípě a ječící dav fanynek ho nechtěla pustit po odzpívání  ani k jeho autu. Po Sámerovi následoval Martin France, který svým posledním songem z Pomády roztančil všechny přítomné a na závěr zazpívala zpěvačka sice nevelkého vzrůstu, o to však silnějšího hlasu Zuza Nová, která za studentských let soutěžně tančila latinsko-americké tance právě s Martinem Francem.

Každého vystupujícího představil jiným hlasem mladý imitátor a moderátor Zdeněk Barnett a tak diváci mohli jeho ústy slyšet několika násobného zlatého slavíka Karla Gotta, současného premiéra Andreje Babiše, komika  Luďka Sobotu, prezidenta Miloše Zemana nebo hvězdu stříbrného plátna Oldřicha Nového.

Z balkónu všem přítomným divákům starostka České Lípy Jitka Volfová slíbila, že se všichni sejdou opět na tomto náměstí a to nejspíše poslední středu v srpnu 2022 a pak už se, kdo mohl, přesunul na afterparty do hotelu Morris, který je vzdálen jen pár desítek metrů od radničního improvizovaného pódia.

Zdroj a foto: www.martinproduction.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *