Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Startuje televizní seznamka První večeře! Zdeněk Pohlreich je v šoku z účastníků

Televize Prima připravila pro podzimní vysílání zbrusu novou seznamovací show s názvem První večeře. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer. A protože láska prochází žaludkem, pořadem provede populární kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis a romantická setkání okoření svým typickým humorem.

„Mou úlohou je, aby se lidé v naší restauraci cítili dobře a atmosféra u stolu byla co nejuvolněnější. Za běžného provozu vidíme setkávání lidí nad dobrým jídlem dnes a denně. Restaurace je místo, kde se seznamují, rozcházejí, dostávají výpovědi. My se o ně musíme vždy perfektně postarat a být naprosto profesionální,“ říká Zdeněk Pohlreich, který byl při natáčení překvapený obsahem rozhovorů některých párů. „Uvidíte velmi zajímavé věci. Myslím, že produkce pořadu vybrala neskutečně pestrou směsici lidí. S otevřenou pusou jsem koukal, když se u stolu začaly probírat sexuální zážitky nebo preference. Za mých mladých let se tyto řeči nevedly,“ směje se šéfkuchař. „Já sám bych odvahu na rande naslepo neměl, proto všechny, kteří do toho jdou, obdivuju. A přeju jim, aby ten neznámý protějšek byl pro ně co nejpřijatelnější a aby si vzniklé sympatie odnesli s sebou.“

Televize Prima natáčí seznamovací reality show podle úspěšného televizního formátu First Dates, který vznikl ve Velké Británii a který postupně adaptovaly země po celém světě. České premiéry se diváci dočkají na konci srpna na Primě.

ÚČASTNÍCI:
Zájemci se do pořadu přihlásili, aby dali šanci novému seznámení prostřednictvím netypické seznamky. V celkem osmi dílech se diváci seznámí s dvaatřiceti páry. Své štěstí zkusí najít lidé z celé České republiky i všech věkových kategorií.

Jak zvládne své úplně první rande v životě třiadvacetiletý introvert Zdeněk, který nikdy s žádnou slečnou nechodil? Najde v novém pořadu lásku osmašedesátiletá Blanka, která nemá ráda slovo „tolerance“ a vadí jí, když muži mlaskají a srkají? Jak dopadne první setkání pro kosmetičku Dianu, která je v intimním životě velmi náruživá a touží po erotických zážitcích na veřejnosti? A potká svou spřízněnou duši rozvedený Marián, pro kterého je na prvním místě pes Šimon?

V prvních dvou epizodách První večeře se představí pestrý výběr účastníků rande naslepo. Mezi nimi například i tito nezadaní:

 • Třiadvacetiletého introverta Zdeňka ze Šumperka čeká úplně první rande v životě. „Nikdy jsem neměl přítelkyni. Mám nízké sebevědomí, nevěřím si.“ Od setkání si slibuje, že najde lásku. Partnerka by měla být hodná, věrná a otevřená.
 • Sedmadvacetiletá kosmetička Diana z Prahy o sobě říká, že je komunikativní, veselá a hledá vážný vztah. Zároveň je náruživá a má „to“ ráda na veřejnosti. „Nechci žádného impotenta ani stydlína. Mám teď cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu.“
 • Devětadvacetiletého podnikatele Patrika z Prahy opustila žena. „Jsem rodinnej typ, zakládám si na tom. Je to to nejdůležitější, co může člověk v životě mít.“ Patrik má rád sport, aktivně hraje fotbal a jednou by chtěl být hodně bohatý a úspěšný člověk.
 • Třiačtyřicetiletou Adélu z Cejle přihlásila do pořadu její sestra. Adéla je bývalá krasobruslařka, sportuje celý svůj život. „Věnuji se běhání a svému čtyřnohému mazlíčkovi, se kterým chodím na dlouhé procházky.“ Líbí se jí vyšší muži a klidně i bez vlasů.
 • Šestasedmdesátiletý Jan z Brna už toho ve svém životě hodně zažil i procestoval. „Můj poslední vztah trval patnáct let. Bohužel byl pro mě zklamáním, neboť mě partnerka podváděla.“ Jan by rád poznal ženu, která je k světu a umí vařit. Své chyby si dnes už uvědomuje a rád by v sobě našel ještě více tolerance.
 • Pětačtyřicetiletá obchodní asistentka Daniela z Prahy je čtyři roky sama. „Jsem akční člověk, mám ráda tanec. Mým koníčkem je také svět ezoteriky.“ Jako partnera by si představovala někoho s nadhledem, vzděláním a charismatem.

Zajímavosti:

 • Show se natáčela přibližně týden v půlce května v restauraci Divinis v centru Prahy za přísných koronavirových opatření.
 • Celkem televize Prima odvysílá osm dílů, v každém se představí čtyři páry. Dohromady se diváci seznámí s dvaatřiceti páry, tedy čtyřiašedesáti zájemci o rande naslepo.
 • V show se představí nejen šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, ale také personál restaurace Divinis. Číšníci a barmani pořad doplní svými vtipnými bonmoty a komentáři.
 • Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich připravil pro potřeby natáčení pořadu menu, které vychází ze standardní nabídky restaurace Divinis. Účastníci První večeře si mohli objednat například ústřice, pěnu z kozího sýra a lanýžového medu s marinovanou řepou, šafránové rizoto s lískovými oříšky, tagliolini se srnčím ragú a pecorinem, jelení hřbet v parmazánové krustě, kachní prso s lanýžovým medem nebo telecí filet s restovaným foie gras.
 • Na závěr rande se šéfkuchař Zdeněk Pohlreich každé dvojice zeptal, jestli společně zajdou i na další schůzku. V některých případech zaznělo „Zkusíme to, šéfe!“ – v jiných se ale lidé už vidět znovu nechtěli.
 • Show režíroval Jiří Mádle, který pracoval také na projektech televize Prima Tlouštíci, Na houpačce nebo Superšéf: 24 hodin do pekla a zpět.
 • První večeře vychází z licencované show nazvané v originále First Dates. Poprvé se pořad vysílal na obrazovkách britské televize Channel 4 v roce 2013, a okamžitě si získal přízeň milionů diváků. Pořad se ve Velké Británii vysílá dodnes, včetně různých obměn a speciálů s celebritami nebo prvním setkání na hotelu. Formát úspěšně adaptovaly desítky zemí po celém světě.

HLÁŠKY ÚČASTNÍKŮ:
„Jak jsem tě viděl, tak jsem se hned zamiloval. Láska na první pohled!“
„První dojem? Boty v pořádku, ruce upravený!“
„Mám to ráda na veřejnosti, takže nechci žádného stydlína. Chtěla bych si to rozdat na petřínský věži s výhledem na Prahu.“
„Jsem tak nervózní, že jsem zapomněla, jak se jmenuješ… Jak se teda jmenuješ?“
„Kolik jsem měla sexuálních partnerů? Od sedmdesáti jsem to přestala počítat…“
„Nádherně se oblíká, toho si vážím.“
„Mořskej vlk? To jsou vždycky takový názvy, který mě akorát vyděsej.“
„Tak co si dáme? Já se hlavně nechci zaprasit!“
„Všechno je o té toleranci…“
„Nemám ráda slovo tolerance!“
„A tohle se pije, nebo se to jí?“
„Nejzajímavější místo, kde jsem měla sex? Vlak!“
„Pořád jsem se na ni díval – ani jsem si nevšímal jídla.“

HLÁŠKY ZDEŇKA POHLREICHA:
„Skvělá kuchyně naší restaurace vytváří základy kvalitních vztahů!“
„Odhaduju, že tahle večeře bude bez dezertu.“
„Jak říkával můj tatík – Bůh má všelijakou čeládku.“
„Když se o tom moc přemejšlí, tak se to pak těžko rozhoduje.“

PRVNÍ VEČEŘE V ČÍSLECH
500 přihlášených zájemců, 64 vybraných účastníků, 32 párů a rande naslepo. To vše v celkem 8 epizodách.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *