Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Zpátky do školy: pitný režim pod kontrolou

Prázdniny se blíží ke konci a přípravy nezbytných věcí do školních aktovek či batohů vrcholí. Kromě té správné výbavy, je potřeba počítat také se správným pitným režimem.  Ať už  máte doma školáka anebo studenta, připravili jsme pro vás pár tipů, které šetří čas, peníze i životní prostředí a vašim dětem zabezpečí zdravý a nápaditý pitný režim. 

Co je doma, to se počítá
Myslet na pitný režim již ráno před odchodem do školy má hned několik výhod. Příprava nápoje doma je levnější, pohodlnější a zároveň máte příjem tekutin vašeho dítěte pod lepší kontrolou, než když ho do školy vypravíte s penězi na nákup limonády. Vhodnou volbou jsou opakovaně použitelné lahve Fuse od značky SodaStream ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA, vybavené pevným šroubovacím víčkem chránícím před nechtěným vylitím tekutiny. Díky lahvím SodaStream se vyhnete nekonečným nákupům a tahání balených vod i hromadění jednorázového plastu. Do lahve o objemu 1 litru můžete každé ráno připravit perlivý či neperlivý nápoj podle preferencí vašeho potomka. Praktickým tipem je použití čerstvého, nebo mraženého ovoce, které můžete mít po ruce celoročně. Několik kousků malin, jahod či borůvek, nebo máty vodu v lahvi příjemně ochutí i vizuálně oživí. Lahve Fuse jsou dostupné hned v několika provedeních včetně motivů PepsiCo. Doporučená MOC sady 3 lahví Fuse Pepsi je 399 Kč.

Na teplotě záleží
Požadavky na pitný režim se v průběhu roku mění.  Někdy potřebujeme naše tělo schladit, jindy zahřát teplým čajem. Pokud chcete, aby váš nápoj zůstal déle studený nebo teplý, oblečte lahev do stylového neoprenového návleku, který zároveň ochrání lahev před nárazy či poškrábáním. Limitovaná edice neoprenových obalů je vhodná pro všechny 1litrové lahve SodaStream Fuse a je dostupná v 5 designových provedeních. Obal je doplněný praktickým poutkem pro snadné nošení s sebou. Doporučená MOC limitované edice neoprenových obalů je 199 Kč.

Není víčko jako víčko
Každý rodič ví, jakou neplechu dokáže v aktovce napáchat rozlitý nápoj. A proto SodaStream do své nabídky zařadil dvoj balení šroubovacích víček s praktickým poutkem, či sportovním uzávěrem. Tato víčka znají již majitelé populárních lahví SodaStream My Only Bottle. Praktické šroubovací víčko hermeticky uzavře tekutinu v jakékoli lahvi SodaStream a zabráni tak jejímu nechtěnému vylití.  K dispozici jsou dvě nerezové varianty s černým anebo barevným textilním  poutkem pro snadné přenášení lahve. Stejně tak je možné dokoupit dvoj balení černých plastových víček se sportovním uzávěrem, které skvěle poslouží všude tam, kde je nutné doplnit tekutiny při pohybu. Doporučená MOC balení 2 ks víček s poutkem je 199 Kč

Zdroj a foto: www.sodastream.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *