Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZábava

Babí léto na vlně novinek i bestsellerů. Vyhrajte členství v Audioteka Klubu!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Členství v Audioteka Klubu vyhrávají: Květa H., Praha; Barbora K., Hodonín; Josef K., Teplice. Výhercům gratulujeme!

Zábavné sitcomy, výpravné seriály, ale i špičkové adaptace světových děl v podání známých herců a interpretů. Díky Audiotece zjistíte, jak bohaté spektrum zážitků audioknihy nabízejí. Teď je navíc můžete poslouchat bez omezení v novém předplatitelském programu. Tři vítězové naší soutěže se mohou těšit na čtvrtletní členství v Audioteka Klubu, který je první streamingovou službou s audioknihami v Česku.

S Audioteka Klubem se nemusíte rozhodovat, jestli si udělat radost oblíbenou komedií, detektivním hitem, anebo spíše šáhnout po audioknize pro děti. V rámci členství za 99 Kč měsíčně získáte neomezený přístup k více než 900 titulů nejrůznějších žánrů, které můžete poslouchat opakovaně, i když jste off-line. Všechny jsou příslibem intenzivního prožitku. Díky Klubu objevíte svět legendárních příběhů, silných emocí i nových poznatků.

Za mikrofon usedli přední interpreti a herecké osobnosti jako Martin Myšička, Zuzana Kronerová, Aňa Geislerová nebo ikona mluveného slova Jiří Lábus. Překvapením pro mnohé budou i úplně nové formáty. Vedle klasických jednohlasých audioknih tu najdete audiositcomy se skvěle vypointovaným humorem, populárně naučné audioshow či audioseriály napsané vyhledávanými a cenami ověnčenými tvůrci.

S dárkovým poukazem si členství v Audioteka Klubu aktivujete během chvilky. Stačí se zaregistrovat na www.audioteka.cz, stáhnout si aplikaci Audioteka a zadat unikátní kód předplatného. Vylepšené funkce aplikace vám zpříjemní poslech na maximum. Můžete si nastavit třeba noční režim přehrávání, ideální rychlost zvuku, nebo dokonce streamovat za volantem auta s podporou Apple Car a Android Auto. Díky Rodinnému sdílení se k jednomu účtu připojí i další dva členové domácnosti, takže si audioknihy užije celá rodina. Nás oslovily především tyto tipy pro malé i dospělé:

Robert Zlocha, Marek Němec: Pes je pes
Téměř každý pátý obyvatel České republiky chová psa. Ne vždy je ale soužití dvounožců se čtyřnožci ideální. Pes je prostě pes – a aby se cítil šťastně a zároveň poslouchal svého pána, potřebuje „to své“. Teprve tehdy může být spokojený i jeho majitel. Jak nejlépe si nastavit vztah se svým chlupáčem přibližuje audioshow s Markem Němcem a zkušeným trenérem psů Robertem Zlochou.

Ivana Chřibková: Když to tam není, tak to tam nehledej
Humorné vyprávění o Anně, která přijela za novým životem do Prahy. Naše hrdinka nosí kabát po babičce a spí ve spacáku ve sklepním bytě s oknem, které nenabízí více než kotníky kolemjdoucích a psí zadky. V hlavním městě se ocitla proto, aby zjistila, jestli stále utíká od minulosti, anebo si už plní sny. Potkává přitom postavy, které roztáčí kolo obyčejných příběhů s neobyčejnou dávkou ironie a humoru. V podání Vandy Hybnerové.

Steven Pressfield: Ohnivá brána
Strhující vyprávění v podání Martina Myšičky a Marka Holého o hrdinském boji za svobodu Řecka v bitvě u Thermopyl. Perské přesile krále Xerxa se postavil soubor 300 Sparťanů, který si uchovával naději, že alespoň několik dní zadrží lavinu dobyvatelů. Jediný přeživší z řecké armády Xeones zde líčí nejen samotnou bitvu, ale i příběh svého života až na samý konec cesty – k Ohnivé bráně.

Hans Christian Andersen: Císařovy nové šaty a další pohádky
Tři známé pohádky v podání Martiny a Martina Preissových. Císařovy nové šaty je vyprávěním o bezelstnosti a upřímnosti malých dětí v porovnání s marnivostí a vypočítavostí dospělých. Lásce a moudrosti naučí princ v převleku za pasáčka vepřů pyšnou a marnivou princeznu ve druhém, stejnojmenném příběhu. A na samý závěr zazní pohádka o nezdolné lásce Pastýřka a kominíček.

Připravili jsme pro vás soutěž o členství v Audioteka Klubu. Tři z vás získají dárkový poukaz na čtvrtletní předplatné v hodnotě 297 Kč.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Z kolika epizod se skládá audioshow Pes je pes?
a) z devíti
b) z desíti
c) z jedenácti

Správnou odpověď najdete na www.audioteka.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 19.9.2021. Do předmětu uveďte: Audioteka Klub. Vyhrává 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.audioteka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *