Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityTechnologie

Supermodelka Elsa Hosk sdílí svůj život v centru Los Angeles s pomocí nejnovějšího skládacího smartphonu Samsung Galaxy Z Flip3

Společnost Samsung Electronics dnes umožnila nahlédnout do soukromí světově známé supermodelky a propagátorky značky Samsung Elsy Hosk, která odhalila svá oblíbená místa v domovském městě Los Angeles, a to s pomocí zařízení Samsung, která jí umožňují podělit se o nové zážitky v každodenním životě.

Tento pohled do Elsina života se otevřel v rámci akce společnosti Samsung Unfold your world, jejíž název je v angličtině slovní hříčkou odkazující na skládací přístroje Samsung. Po videu, ve kterém Elsa představila svá oblíbená místa v Los Angeles s pomocí nových zařízení Samsung Galaxy Z Flip3, Z Fold3, Buds2 a Watch4, následovala debata s modelkou za účasti evropských médií.

Během této akce se supermodelka narozená ve Švédsku otevřeně rozpovídala o svém životě v Los Angeles a prozradila důvody, které ji vedly k přestěhování do Států. Po odchodu z rodného Stockholmu se Elsa přestěhovala do New Yorku, aby dále rozvíjela svoji modelingovou kariéru. Když však čekala svou dceru „zatoužila po přírodě“ a velký vliv na její přestěhování měly parky a skalnatý terén v centru Los Angeles.

Elsa svou cestu se Samsungem zahájila v nádherné botanické zahradě Descanso Gardens, která se nachází v La Cañada Flintridge a má rozlohu 150 akrů. Modelka se svěřila, jak velký význam přikládá udržování svého duševního zdraví, zejména s ohledem na neustálou veřejnou kontrolu. Je jí vystavena kvůli velkému počtu svých sledujících na sociálních sítích. Elsa proto často začíná den meditací v přírodě, k čemuž využívá aplikaci Samsung Health na Galaxy Z Flip3, aby si snadno sestavila meditační program, který se dá přizpůsobit jejímu rušnému životu.

Modelka, která v Los Angeles žije už půl roku, se s námi podělila také o názor, které místní restaurace považuje za nejlepší. Oblíbila si kavárnu Coffee and Plants v Pasadeně, která nabízí nejen ekologicky šetrné stravování, ale i krásný interiér s květinovou výzdobo, jako stvořený pro příspěvky na sociální média.

Během pobytu v kavárně Elsa s blízkou přítelkyní plně využily estetiku menu k vyzkoušení nových možností fotoaparátu Galaxy Z Fold3. Fold3 je první skládací zařízení Samsung, které je kompatibilní s perem S Pen, což znamená, že kromě psaní poznámek můžete také pořizovat snímky, aniž byste museli držet zařízení v ruce nebo používat samospoušť.

Modelka využívá profesionální fotoaparát nedávno uvedeného modelu Galaxy Z Flip3, aby byly její příspěvky na sítích opravdu atraktivní, přičemž na jejím kanálu se nejvíce objevují efekty jako Studio Lighting a Food Mode.

Elsa také nechala účastníky akce nahlédnout do rodinného života s partnerem, když nakupovala na pasadenském farmářském trhu. Uvedla, že dvojice dává přednost malým nákupům, aby si zajistila, že jejich jídlo bude čerstvé, místní a v přírodní kvalitě. Díky multitaskingovým schopnostem telefonu Galaxy Z Flip3 mohla současně volat svému partnerovi, fotit čerstvou zeleninu a nakupovat ingredience na své oblíbené letní jídlo crudités.

Elsa ukázala, že je i vášnivou turistkou, a vzala účastníky s sebou na svoji oblíbenou trasu přes Beachwood Canyon, která se vine přírodním kopcovitým terénem Los Angeles až za nápis Hollywood. Tato trasa patří k jejím „přísně střeženým tajemstvím“, protože mnozí lidé nevědí, že se tudy můžete dostat až do blízkosti slavného nápisu. Přestože Elsa žije v USA již řadu let, přiznala, že ji jako Evropanku stále vzrušuje, když může nápis Hollywood vidět tak často.

Procházka přes Beachwood Canyon poskytla Else také skvělou příležitost vyzkoušet zdravotní funkce hodinek Galaxy Watch4, které umožňují sledovat kompletní měření tělesného stavu a udržovat si přehled o svém zdraví.

„Povídání s Elsou o jejím životě v Los Angeles bylo velmi příjemné,“ říká Leonie Brunnertová, manažerka obsahu společnosti Samsung Europe a spolupořadatelka akce Unfold your world. „Společnost Samsung je průkopníkem produktů, které našim zákazníkům umožňují rozvíjet nové zážitky a záliby, a Elsa toho plně prakticky využívá. Všichni ocení techniku, která jim pomůže posunout se na vyšší úroveň, ať už je středem jejich zájmu fitness, rodina, film nebo třeba dobré jídlo.“

Mobilní ekosystém společnosti Samsung zahrnuje nejnovější stylové a inovativní přírůstky do rodiny skládacích zařízení Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3, bezdrátová dynamická sluchátka s funkcí potlačení šumu Galaxy Buds2 a hodinky Galaxy Watch4 a Watch4 Classic, díky nimž máte svůj zdravotní stav vždycky přehledně pod kontrolou.

Další informace o Galaxy Z Flip 3 můžete najít zde: https://www.samsung.com/uk/smartphones/galaxy-z-flip3-5g/?page=home

Zdroj a foto: https://www.samsung.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *