Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Tesla rozšiřuje portfolio chytrých produktů v kategorii air care. Do prodeje uvedla zvlhčovač vzduchu!

Značka Tesla postupně rozšiřuje portfolio svých produktů chytré domácnosti, jak slíbila při vstupu na trh na jaře tohoto roku. Momentálně do prodeje uvedla chytrý zvlhčovač vzduchu, kterým doplnila svou produktovou kategorii péče o vzduch. Produkt s jednoduchým designem má několik úrovní fungování a rozumí si s Google Assistant nebo Amazon Alexou. Stejně jako všechny další produkty lze i zvlhčovač Tesla snadno ovládat pomocí přehledné aplikace v češtině.

Zvlhčovač vzduchu najde uplatnění v každé domácnosti, která trpí suchým vzduchem, co mají během topné sezóny na svědomí radiátory. Kromě dýchacích cest mají však zvlhčovače pozitivní vliv například i na pokojové rostliny.

Jemná pára pro příjemné dýchání
Tesla Smart Humidifier pracuje díky ultrasonickému atomizéru s frekvencí 2,4 MHz. Ten produkuje velmi jemnou páru, která se snadno rozptýlí po celé místnosti. Nejúčinnější je v místnostech do rozlohy 21 m2.

Hladinu vody hlídá senzor
Zvlhčovač je vybavený senzorem, který kontroluje hladinu vody. V případě jejího nedostatku indikátor na nízkou hladinu vody upozorní. Vodu lze velmi snadno doplnit, a to bez potřeby sejmutí celé nádrže ze základny zvlhčovače. Pokud bude hladina vody příliš nízká, přístroj se automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

Tři režimy intenzity páry
Tesla Smart Humidifier má tři výkonnostní režimy s různou intenzitou páry. Součástí režimů je také časovač, díky kterému lze cyklus nastavit na dvě, čtyři, nebo osm hodin fungování.

Ovládání pomocí aplikace v češtině
Tesla Smart Humidifier má v sobě zabudovaný Wi-Fi modul. Díky tomu je možné zvlhčovač ovládat odkudkoli pomocí aplikace v češtině, kterou lze snadno nainstalovat do jakéhokoli chytrého telefonu.

Zvlhčovač dokáže zároveň spolupracovat s mnoha senzory, a to včetně snímače GPS. Tak je možné přístroj nastavit například na automatické zapnutí, když je jeho majitel na cestě z práce domů.

Zvlhčovač vzduchu od Tesly lze také snadno propojit s Google Assistant, Amazon Alexou a výhledově ho bude možné ovládat také pomocí Siri.

Technické specifikace

PŘÍKON 30 W
BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
OBJEM NÁDRŽE NA VODU 2,2 l
ROZMĚRY 250 x 117 x 218 mm
APLIKACE Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
VELIKOST MÍSTNOSTI <21 m2
REGULACE VÝKONU 3 stupně – nízký (140 ml/h), střední (170 ml/h), vysoký (210ml/h)
HLUČNOST <35 dB
SENZORY Nízká hladina vody, vyjmutá nádrž

Nový chytrý zvlhčovač vzduchu Tesla je dostupný u vybraných prodejních partnerů za doporučenou cenu 1 390 Kč.

O Tesle a chytré domácnosti
V roce 2020 rozšířila tradiční značka TESLA své portfolio o doplnila ho o novou řadu produktů konceptu chytré domácnosti. Jejím cílem je, aby se chytrá domácnost stala běžnou součástí domovů, ať už se jedná o byty, domy, nebo chaty. Tesla chce produkty chytré domácnosti zpřístupnit široké veřejnosti, a to jak fakticky, tak i z hlediska povědomí. V současné době funguje na českém trhu. Ve svém portfoliu se zaměřuje na kamerové systémy, chytré produkty pro domácí mazlíčky nebo produkty z kategorie péče o vzduch.

Zdroj a foto: teslasmart.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *