Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Novinky „Vlasovky“ naturigin ocení i ženy s velmi citlivou pokožkou

Dánská značka přírodní vlasové (i tělové) kosmetiky přichází se dvěma novinkami pro citlivou pokožku. Šampon NATURIGIN Perfume Free a bezoplachový pěnový kondicionér NATURIGIN Leave-in obsahují přírodní ingredience a pyšní se logem Certified Organic Ingredients. O vlasy dokonale pečují výtažky z rostlin a ovoce, dodají jim hydrataci, lesk a výživu, aniž by je zatěžovaly. Výsledkem jsou zdravé, hebké a lesklé vlasy! Šampon navíc neobsahuje žádnou parfemaci, a proto je vhodný i pro velmi citlivou, atopickou pokožku se sklony k alergiím. Samozřejmostí je absence SLS, parabenů či amoniaku. 

Péče o vlasy je součástí pravidelného rituálu. Jen zdravé vlasy mohou být krásné a vynikne na nich jejich unikátní struktura. Ať už máte vlasy rovné, či jste majitelkou rozverných kadeří, jedno je společné pro všechny, vlasy potřebují hydrataci a správně zvolenou péči.

Novinky NATURIGIN:
NATURIGIN Perfume Free Shampoo – přírodní šampon bez parfemace je vhodný i na citlivou a podrážděnou, atopickou pokožku se sklony k alergiím. Obsahuje kombinaci přírodních ingrediencí vhodných pro každodenní mytí vlasů; během péče o vlasy pomáhá zároveň zklidnit vlasovou pokožku. V šamponu najdeme koktejl přírodních ingrediencí – například zklidňující aloe vera, hydratační suchopýr či antioxidační extrakty z borůvek, které zabraňují poškození vlasů a díky esenciálním mastným kyselinám pomáhají obnovovat přirozenou ochranu vlasu. Šampon je vhodný i pro veganky. K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 550 Kč.

NATURIGIN Leave-in Conditionerpokud vás nebaví čekat na působení klasických kondicionérů, pak je pro vás tato novinka jako stvořená. Kondicionér ve formě nadýchané pěny, která připomíná šlehačku, proniká hluboko do struktury vlasů a dodává jim potřebnou výživu, uhlazuje jejich povrch a zanechává je hebké a lesklé. Je vhodný pro všechny typy vlasů, zvláště pro vlnité a sušší, také se dá využít pro okamžité zvětšení objemu. Přírodní ingredience chrání pokožku před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a před volnými radikály. Obsahuje například výtažky z borůvek, ostružiníku morušky, suchopýru či antibakteriálních brusinek, které zklidňují podrážděnou pokožku hlavy. K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 650 Kč.

NATURIGIN přináší vlasovou péči a styling plnou přírodních výtažků a cenných složek. Značka NATURIGIN představuje celou řadu vlasové kosmetiky (péče i styling) a také tělové péče. Zapomenout nesmíme ani na nejšetrnější permanentní barvy pro domácí barvení díky obsahu certifikovaných organických ingrediencí. Tato dánská vlasová značka nabízí 19 nádherných sytých odstínů barev na vlasy. Mottem NATURIGIN je víra ve skutečnou krásu, které je možné dosáhnout jen harmonií se všemi aspekty života. Své produkty neustále vyvíjí a zlepšuje tak, aby efektivně kombinovaly sílu přírodních ingrediencí spolu s nejnovějšími kosmetickými poznatky a postupy. Barvy NATURIGIN jsou velmi šetrné, ale zároveň ve špičkové kvalitě, bezvadně kryjí a nevymývají se. Spojení s přírodou jde ruku v ruce také s ochranou životního prostředí, kterému se NATURIGIN aktivně věnuje.

Zdroj a foto: www.naturigin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *