Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

TechnologieZábava

Sluchátka schovaná v ptačích budkách mají své majitele. V jednom městě ale máte stále šanci!

Velký úspěch slavila akce společnosti Huawei, která v každém kraji a Praze rozmístila ptačí budky, v nichž jste mohli najít nová bezdrátová sluchátka FreeBuds 4. A po těch se (skoro) všude jen zaprášilo. Výjimkou je jediné místo, kde můžete poukaz na nová sluchátka zdarma stále najít. Kde se nachází?

Akce s názvem „Jděte za jedním z nejkrásnějších zvuků“ měla za cíl vylákat lidi na zelená místa uprostřed měst, za zvuky přírody a švitořením ptáků. Právě pro ně nachystala společnost Huawei nová zahnizďovací obydlí, v nichž čekalo na nejrychlejší nálezce překvapení – true-wireless sluchátka FreeBuds 4, jejichž prvotřídní zvuk vás potěší stejně jako klid přírody.

Hned po zveřejnění akce a indicií se ozvali šťastní nálezci budek z většiny měst, v řádech hodin pak bylo hotovo všude kromě jedné lokace. Na svého nového majitele totiž stále čekají sluchátka, jejichž poukaz naleznete ve Středočeském kraji, konkrétně v Lysé nad Labem. Kde hledat? Je to jednoduché: buďte pozorní u zdi zámeckého parku…

Následujte pokyny uložené uvnitř budky a získáte sluchátka, která kromě prvotřídního zvukového zážitku nabízejí také neuvěřitelnou lehkost – díky hmotnosti jednoho sluchátka 4,1 gramu nová Huawei FreeBuds 4 v uších skoro neucítíte. Zážitek z poslechu navíc umocňuje technologie AEM, s pomocí které se zvuk přizpůsobí tvaru vašeho ucha. Každý se tak může těšit na nejlepší možnou kvalitu.

Prosíme o ponechání budky na místě, aby se v ní mohli uhnízdit ptáci.

Mimořádnost FreeBuds 4 potvrdil i nezávislý průzkum společnosti Ipsos. Ve slepém testování mezi českými uživateli se nová sluchátka od Huawei poměřila s konkurenčními výrobky od společností Apple a Samsung, přičemž FreeBuds 4 v měření zvítězila – jak v kvalitě zvuku, tak v poměru cena/výkon.

Sluchátka HUAWEI FreeBuds 4 jsou také k dispozici na oficiálním e-shopu Huawei a u všech partnerů za 3 499,- Kč. K dostání jsou v bílém, nebo stříbrném provedení.

Zdroj: https://consumer.huawei.com/cz/, foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *