Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Úspěšný start kulinářských show MasterChef Česko a Souboj na talíři

TV Nova ovládla včerejší prime time v cílové skupině 15-54. S obrovským úspěchem odstartovala další řada populární show MasterChef Česko a zbrusu nová kulinářská road show Souboj na talířiKuchyně MasterChef Česko přilákala k televizním obrazovkám 26,26 % diváků v CS 15-54 u televizních obrazovek. Nová show Souboj na talíři dosáhla 32,33% podílu na sledovanosti v CS 15-54. Obě show svým prvním dílem zabodovaly na plné čáře a potvrdily oblíbenost kulinárních show u českých diváků.

V loňském roce si titul MasterChef Česko vybojoval kondiční trenér Roman Staša, kterému se tím život převrátil doslova naruby. Zatímco v minulých ročnících se hrálo o půl milionu korun, letos je vše jinak. Přemek Forejt potěšil soutěžící slovy: „My tu částku trochu zvedneme, a to na dvojnásobek, cena pro vítěze je letos jeden milion korun.“

I kulinářská road show Souboj na talíři bude plná napětí a nečekaných momentů. Stojí v ní proti sobě guru české gastronomie – Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář. „Diváci nás budou mít možnost poznat jako tři dobré kamarády, kteří jezdí po republice a užívají si to. Jeden z nás tří si vždy vybere nějakou lokaci, restauraci, která je mu blízká, vybere jeden pokrm a ten souboj je o tom, že druzí dva mezi sebou soutěží, kdo ten daný pokrm dokáže přetvořit lépe,“ uvedl Radek Kašpárek.

Druhý díl MasterChef Česko dnes ve 20:20 na Nově a už nyní na Voyo.

Souboj na talíři pokračuje příští úterý na Nově a už teď na Voyo.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 1.9.2021, foto: archiv Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *