Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Víme, kdo bude v reality show Love Island, kterou má uvádět Nikol Moravcová: Která známá modelka účastí riskuje kariéru?

Deset žen a stejný počet mužů stráví společně tři měsíce ve vile na Kanárských ostrovech. Světoznámá reality show Love Island zanedlouho startuje i v České republice. I když se organizátoři všemožně snaží jména soutěžících utajit, nám se podařilo zjistit, kdo se zúčastní a která modelka a herečka se chce v pořadu zviditelnit a navíc s tím kamarádkám na akcích chlubí.

Měla našlápnuto k opravdu fantastické kariéře. Zahrála si ve filmech (jen namátkou pokračování Bastardů Tomáše Magnuska, Ubal a zmiz a další), v modelingu ji vyhledávaly známé značky a prestižní klienti. Tomu je však možná konec. Řeč je o Gabriele Gášpárové, která se zamilovala a odstěhovala se z Prahy za přítelem do Brna. A slibně rozjetá kariéra šla najednou stranou.

Pracuje teď jako promo hosteska na nejrůznějších akcích, o které dříve neměla, a vlastně ani nemohla, mít zájem. Je to velká škoda, takhle se “zakopat”! Srdci člověk zřejmě neporučí, na druhou stranu je velká záhada, proč kvůli lásce vše co miluji zahodit. Vždyť pokud je partner tolerantní, jde téměř všechno. Ale údajně to tak není, prý dokonce odmítla i hlavni roli ve filmu s Karlem Rodenem a focení s magazínem Playboy.

To že má být, Gášpárová jednou z účastnic reality show Love Island, jejímu partnerovi asi ale moc nevadí. Ani to, že bude zavřená tři měsíce s dalšími devatenácti lidmi a bude spát v jedné posteli s určeným partnerem? Stát se tam přeci může cokoli. Navíc kariéře sexy brunetky může být definitivně odzvoněno. Kdo si dnes pamatuje účastníky jiných podobných show Big Brother či VyVolení? A hlavně, opravdu si někdo myslí, že jim to v životě v něčem pomohlo? Tak snad bude mít Gabriela více štěstí…

Foto: archiv G. Gašpárové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *