Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

MEGGLE cottage cheese: Sladká, ale stále zdravá verze oblíbené pomazánky

Snad by to ani nebyl ten pravý začátek školního roku, aby se spolu s ním nevynořila i otázka, co svým dětem připravit ke svačině do školy. Jistě všichni znáte cottage, tolik oblíbený čerstvý sýr, ideální do pomazánek všeho druhu. Co si zkusit připravit sladkou verzi pomazánky, která vás rozhodně mile překvapí a obmění nudnou rutinu školních svačin?

Že jste o cottage sýru na sladko ještě neslyšeli? Velká chyba! Přitom příprava takové pomazánky je nesmírně jednoduchá. Použít můžete MEGGLE cottage cheeseklasické, ale také v bezlaktózové variantě, která potěší nejen děti trpící intolerancí. Ke cottage přidejte dvě lžíce medu, nejlépe přímo od včelaře, nahrubo nadrcené vlašské ořechy a jakékoliv nakrájené sezónní ovoce, ideálně jablka, hroznové víno či hrušky. Hotovou pomazánku pak jen namažte na chleba, doporučujeme vícezrnný. Nejen, že je tato svačinka velmi chutná, má kromě toho taky velké zdravotní benefity. MEGGLE cottage cheese je čistě přírodní, s vysokým obsahem bílkovin a bez konzervantů, dokáže zasytit na dlouhou dobu a to i přesto, že má nízkou energetickou hodnotu. Ořechy obsahují vysoký podíl zdravých tuků a nasycených kyselin, ovoce zajistí vitaminy a další živiny. Tuhle pomazánku prostě musíte zkusit, vaše děti si ji určitě zamilují.

Bezlaktózový cottage cheese MEGGLE je k dostání za cenu 24 Kč/ 180 g.

Zdroj a foto: www.meggle.cz/bez-laktozy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *