Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Hennessy odhaluje limitovanou edici Hennessy Very Special ve spolupráci s uměleckým duem Les Twins

Nová limitovaná edice Hennessy Very Special 2021 byla vytvořena ve spojení s Laurentem a Larrym Bourgeoisovými, francouzskými umělci a tanečníky známými jako „Les Twins“. Tito bratři jsou kulturními ikonami svým vlastním jedinečným způsobem a skrze svou tvorbu oslavují francouzské dědictví a průkopnického ducha – vlastnosti, které sdílejí s domem Hennessy.

Umění výroby Hennessy Very Special se překvapivě překrývá se světem tance. Stejně jako kouzlo výjimečného koňaku tkví v míchání mnoha jedinečných eaux-de-vie, i taneční freestyle vyžaduje harmonické sjednocení jednotlivých pohybů, založené na dovednostech a instinktu. Obě tato umění vyžadují trpělivost, přesné pohyby, dokonalé načasování, nezměrnou energii – a špetku geniality. Výsledkem je Hennessy Very Special – nejprodávanější koňak na světě.

Design limitované edice Hennessy Very Special in Motion by Les Twins
Hennessy Very Special a Les Twins vytvořily multimediální spolupráci, která se celá nese v duchu hesla „Move Out Loud“ a spojuje umělecké vyjádření skrze tanec, hudbu, módu a video. Díky využití technologie zachycující pohyb se domu Hennessy podařilo zachytit radostnou energii tanečníků Les Twins při jejich živém vystoupení a následně tyto digitální obrazy přetvořit do originálního designu limitované edice. Vůbec poprvé limitovanou edici Hennessy reprezentují dva, vzájemně se doplňující designy, ilustrující energii bratrů Laurenta a Larryho. Tento jedinečný design skrývá láhev lahodného koňaku Hennessy Very Special, který díky zrání v nových dubových sudech oplývá odvážnými toastovými a ovocnými tóny s bohatou chutí na patře.

Hudební video Hennessy Very Special in Motion by Les Twins
Výsledkem inspirativního spojení Les Twins a Maison Hennessy je nejen design limitované edice, který je zrcadlem freestyle tance uměleckého dua, ale také hudební video „Mirror“, originální singl s texty inspirovanými domem Hennessy a společnou hrdostí na francouzské dědictví. „Mirror“ je originální hudební video Maison Hennessy, zcela první, které dům vydal, představující elektrizující představení Les Twins ztělesňující étos „Move Out Loud“ s chytlavými refrény inspirovanými sloganem Hennessy „Never Stop, Never Settle.” 

O Les Twins
Jednovaječná dvaatřicetiletá dvojčata Laurent a Larry Bourgeois se narodila a vyrostla v Sarcelles za Paříží. Talentovaní samoukové nejprve společně tančili na Champs-Elysées, aby si vydělali kapesné. Inspirovalo je vše, co bylo ve vzduchu a v éteru, zachytili klasické pohyby, začlenili je do svého improvizačního repertoáru a dobyli taneční parkety v okolí francouzského hlavního města. Brzy byli známí jako tvůrci a průkopníci streetstylového hnutí a jejich renomé se šířilo dále. V roce 2008 se proslavili jako finalisté v televizním pořadu Incroyable Talent, francouzské verzi show „Got Talent“. Hlavní průlom následoval v USA o dva roky později, kdy se video z jejich vystoupení World of Dance v San Diegu stalo virálním hitem a do dnešního dne má více než 50 milionů zhlédnutí. Dnes se jejich smysl pro freestylové tance, herectví a produkci těší mezinárodnímu uznání.

Limitovaná edice Hennessy Very Special je k dostání na webových stránkách idrinks.cz. Doporučená maloobchodní cena je 849 Kč.

Zdroj a foto: Hennessy 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *