Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Ve Fashion Arena Prague Outlet otevřelo další pobočku zakázkové krejčovství Jiřího Dobiáše

V sobotu 14. srpna otevřelo ve štěrboholské Fashion Arena Prague Outlet novou pobočku síť JD krejčovství. Zákazníci nejnavštěvovanějšího outletového centra tak budou moci využít služeb osobního stylisty, úpravy oděvů na počkání a šití oděvu na míru. JD krejčovství je již zavedenou sítí krejčovství, která v Praze mohou zákazníci nalézt hned na třech dalších adresách.  

Společnost JD krejčovství nabízí zájemcům kompletní škálu bespoke/zakázkových oděvů jak pro pány, tak pro dámy. Na základě individuálního přístupu k jednotlivým zákazníkům do svých služeb zahrnuje také kompletní úpravy a modelace konfekčních oděvů, a to od zipů, přes zkracování nohavic, až po přešití a úpravy oděvů. Zákazníci mohou využít ale i služeb osobního stylingu, který je možné rezervovat jak z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu jirka@jdkrejcovstvi.cz., tak osobně u prodejního asistenta v jakémkoliv obchodu Fashion Arena Prague Outlet.

Štěrboholská krejčovská dílna se rozkládá na dvaceti pěti metrech čtverečných a je situována pod eskalátory vedoucími do patra s restauracemi a Informačním centrem. Součástí obchodu je jak pracovní zóna, zkušební kabinky, tak komfortní odpočinková zóna pro čekající zákazníky. ,,Vyrůstal jsem v krejčovské rodině. Já se nejdříve vydal jinou profesní cestou, ale pak jsem pochopil, že tuto práci opravdu miluji. Možnosti spolupráce s Fashion Arénou si velice vážíme a bereme ji současně také jako závazek. I nadále chceme v co nejkratším čase zákazníkům nabízet kvalitní službu a za rozumné ceny,“ uvedl Jiří Dobiáš, majitel společnosti JD krejčovství.

Zákazníci se mohou navíc těšit i na slavnostní otevření obchodu naplánované na tematickou akci Denim Days, která probíhá až do 19. září. Jako dárek si zákazníci budou moci nechat bezplatně upravit zde zakoupené denimové kousky. „Jsem ráda, že do našeho portfolia služeb přibyla tato velmi oceněná služba. V případě potřeby si krejčího mohou osobně zavolat prodejní asistenti až do jednotlivých obchodů a upraví mu jeho vybraný oděv na počkání dle potřeb. Věřím, že tato vzájemná spolupráce bude oboustranně přínosná.“ popsala podrobněji Lenka Čapková, ředitelka outletového centra Fashion Arena Prague Outlet.

Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *