Kreativci, pozor! Ben Cristovao a PUMA vám pomohou se proslavit

Globální sportovní a lifestylová značka PUMA ve spolupráci se zpěvákem Benem Cristovao startuje projekt PUMA HEROES. Společně dají začínajícím kreativcům příležitost ukázat, co v nich je a nastartovat kariéru ve vysněném oboru.  V rámci PUMA HEROES dostane čtveřice mladých talentů z oblastí, jako jsou například fotografie, video produkce, design, styling nebo vizáž, příležitost rozvíjet svoje dovednosti. Společně s Benem realizují vlastní nápady přímo pro značku PUMA a jejich díla budou k vidění na webu i sociálních sítích. Mladí nadšenci se mohou do projektu hlásit od 2. do 14. září na webu www.pumaheroes.cz.

Ben Cristovao: „Vím, jak je těžké se v branži prosadit jako úplný nováček. Se mnou to ale zvládneš rychleji!”

Ben Cristovao, zpěvák a ambasador značky PUMA, uvedl: „Vím, jak je těžké se v branži prosadit jako úplný nováček. Sám jsem na začátku dostal možnost ukázat svůj talent a chci tu šanci dát i dalším. Vím, že spousta lidí umí skvělý věci, jsou mega tvůrčí a kreativní a mají luxusní nápady, jen si v tom ale třeba pořád tolik nevěří, anebo nedostali příležitost, kterou by si přáli. Společně s PUMA proto oslovujeme všechny nadšence, jejichž snem je jednou se živit tím, co je baví. Chceme jim pomoci rozvíjet jejich superschopnosti. Těším se, co společně vymyslíme!“

Projekt PUMA HEROES odstartuje v první polovině září, kdy se mladí kreativci zaregistrují a ze všech přihlášek bude vybrána čtveřice těch nejtalentovanějších. Pak začne ta pravá zábava – tito šťastlivci se setkají s Benem a společně natočí video, ve kterém předvedou, co umí. S Benem budou realizovat svoje nápady z oblastí, ve kterých vynikají.   Ze společného kreativního procesu vznikne i video, které poběží na webu projektu a sociálních sítích značky PUMA a Bena Cristovao.

Čtyři vybraní „hrdinové” PUMA HEROES také získají vlastní profily na webu projektu s ukázkami jejich práce. Ty jim poslouží jako portfolio a pomohou jim nastartovat kariéru v oboru i získat nové kontakty.

Katarzyna Weslawowicz, Head of Marketing PUMA Eastern Europe, dodala: „Dnešní mladá generace tvorbou videí a kreativního obsahu přímo žije. Na TikToku a Instagramu se každý stává kreativcem. Skrze projekt PUMA HEROES chceme dát mladým lidem možnost rozvíjet se v tom, co je baví a prosadit se mezi profesionály.”

PUMA HEROES je projekt módní značky sportovního oblečení PUMA ve spolupráci se zpěvákem Benem Cristovao, který si dává za cíl podpořit mladé talenty z oblastí, jako je fotografie, videoprodukce, design, styling, make-up a další. Projekt poběží v září 2021 a mladí talenti se do něj mohou zapojit do 14. září. Vybraná čtveřice kreativců se sejde s Benem Cristovao a společně s PUMA zrealizují dílo, které jim pomůže nastartovat kariéru v oboru. Výsledkem projektu bude krátké video čtyř kreativců na webu PUMA HEROES a oficiální after-video, které poběží na webu a sociálních sítích značky PUMA. Více o projektu na webu www.pumaheroes.cz.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Již více než 70 let PUMA neúnavně posouvá svět sportu a kultury vpřed vytvářením rychlých produktů pro ty nejrychlejší sportovce na planetě. PUMA nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf a stichd. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 16 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu. Více informací najdete na https://about.puma.com/.

Ben Cristovao je český zpěvák, textař, sportovec a ambasador značky PUMA. Je hudebním influencerem – jeho kreativita a talent z něj dělají jednoho z nejvýraznějších zpěváků současnosti. Jeho klipy mají na YouTube celkem neuvěřitelných 340 milionů zhlédnutí, v roce 2019 vyprodal O2 arenu a letos vydal své nové album JEN TAK. Ben je také opravdový bojovník. Díky své soustředěnosti, bezedné motivaci a ukázkové disciplíně vyniká v jiu-jitsu, kde získal titul mistra Evropy. Nebojí se postavit za slabší a ukázat svou jemnou stránku – je zastáncem práv zvířat a aktivním veganem.

Zdroj a foto: Puma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.