Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityCestováníZábava

Emirates uzavřela partnerství s Chrisem Hemsworthem a v nové kampani společně lákají návštěvníky na dubajské Expo 2020

Do zahájení světové výstavy Expo 2020 v Dubaji zbývá necelý měsíc a společnost Emirates představila novou globální kampaň, jejíž hlavní tváří se stal herec Chris Hemsworth. Kampaň odráží futuristická témata a nastiňuje zážitky, které čekají na návštěvníky Expa 2020, jež se představí světu 1. října.

„Díky partnerství se společností Emirates se nám podařilo vytvořit odvážnou kampaň, která, jak sami věříme, dokáže diváky po celém světě oslovit a inspirovat k tomu, aby se rozhodli atmosféru této události zažít na vlastní kůži. Expo 2020 bude rozhodně jedna z největších událostí na světě, kterou si nesmíte nechat ujít. K vidění budou pavilony, které svým návštěvníkům představí témata, jako je mobilita, udržitelnost a příležitost, stejně tak nebude chybět 191 pavilonů jednotlivých zemí oslavujících hudbu, umění a další kulturní aspekty s nabitými zábavními programy, včetně kulinářského zážitku a mnohem více,“ řekla Její výsost Reem Al Hashimy, generální ředitelka EXPO 2020 a ministryně pro mezinárodní spolupráci Spojených arabských emirátů.

„S Emirates a Expo 2020 jsem se spojil v roce 2019 s cílem především napomoci zviditelnit tuto akci a její smysl. Věřím, že každý z nás má schopnosti, díky kterým můžeme pracovat na lepší společné budoucnosti a ten poslední rok a půl, kterému jsme čelili, je toho důkazem. V rámci Expo 2020 se svět spojí ve stejném duchu a představí praktická řešení pro život, ze kterých budou těžit především budoucí generace,“ dodává Chris Hemsworth.

Kampaň byla vytvořena a natočena ještě před vypuknutím pandemie, tak aby byla připravena na původní zahájení Expa 2020 v Dubaji. Hlavním cílem této iniciativy je především zprostředkovat energického ducha inovací, kreativity a úsilí, které stojí za vytvořením lepší budoucnosti, což jsou také hlavní témata této globální výstavy. Reklama byla dále natočena za podpory animací a vizuálních počítačových snímků, které ilustrují, jak by mohlo Expo 2020 vypadat, v době přípravy této kampaně byla totiž celá akce stále v procesu příprav.

Chris Hemsworth diváky v této vizuální podívané přenáší z ikonických dubajských pláží přímo na místo konání Expo 2020, během toho jsou představeny také hlavní témata celé akce, především tedy mobilita, udržitelnost a pavilony zaměřující na budoucí potenciál a příležitosti v této oblasti. Současně nechybí ani pohled na pavilony zúčastněných zemí.

Video ukazuje ladné přechody a interakce mezi lidmi a rovněž svět fantazie budoucích možností, včetně obnovení džunglí a lesů, a rovněž misi na planetu Mars, odrážející lidskost, která bude všudy přítomna během celé doby Expa 2020.

Hudební soundtrack ke kampani „Pure Imagination“ byl přepracovaný a je interpretován orchestrem o 70 hudebnících a doplněn dětským sborem. Děti během celé reklamy sehrávají důležitou roli, pocházejí z různých kultur a zemí, a je zdůrazněna jejich role budoucích lídrů.

Reklama byla režírována držitelem dvou filmových Oscarů Robertem Strombergem, mezi jehož úspěšné filmy patří Avatar, Alenka v říši divů a Královna všeho zlého od Disney. Grafické prvky byly zpracovány produkční společností MPC (Moving Picture Company), která je rovněž držitelem řady oscarových ocenění.

Emirates je prémiový partner a oficiální aerolinka světové výstavy Expo 2020 Dubai, nedávno představila exklusivní nabídku pro své zákazníky, aby si mohli plně užít tuto výstavu v Dubaji. Zákazníci Emirates navštěvující nebo cestující přes Dubaj v období od 1. října 2021 do 31. března 2022 obdrží bezplatnou vstupenku Emirates Expo Day Pass, a to na všechny letenky rezervované přes Emirates.

Nabídka platí pro všechny letové třídy a je rozšířena také na lety flydubai rezervované přes Emirates a rovněž platí pro všechny zákazníky cestující v rámci globální sítě Emirates s přestupem v Dubaji trvající alespoň šest hodin.

Expo 2020 poběží od 1. října 2021 do 31. března 2022 a společně se zlatým výročím SAE propojí celý svět a všem návštěvníkům přinese jedinečné zážitky.

Zdroj a foto: Emirates, Expo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *