Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita přiveze zábavu na sever republiky

Další dva dny, které chceme prozářit Sluncem, budou patřit 11. 9. Liberci a 19. 9. Chomutovu. Slunečný autobus přijede v klasickém čase od 14 do17 hodin. Nebudou chybět oblíbení herci ze seriálu Slunečná – např. Eva Decastelo, Lucie Benešová, Bára Jánová, Roman Tomeš, Kristýna Kociánová, Dana Batulková, Denisa Nesvačilová či Lukáš Langmajer. V Liberci zazpívá Petr Kotvald, v Chomutově Leona Machálková. Také v Liberci opět bude humorem a energií sršící módní návrhář Osmany Laffita.

Žlutý autobus přiváží nabitý program – tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty zóna Asombroso by Osmany Laffita s možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Nebude chybět ani partner tour Slunečného autobusu – Raiffeisen stavební spořitelna, pod jejímž patronátem bude probíhat soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“. Na konci léta budou vylosováni tři výherci, kteří získají krásné ceny, např. Lego nebo auto na dálkové ovládání. Čeká vás i výroba popcornu, skákací hrad a fotbálek.

Dále se mohou návštěvníci těšit na INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecnybus a #Slunecneleto.

sobotu 11. 9. se potkáme v Liberci u OC Nisa – ideální místo pro tradiční nákupní výlet s celou rodinou, exkluzivní značky a zábavu v páru nebo s přáteli. V Nise najdete širokou nabídku obchodů, služeb a zábavy pro všechny. V nabídce mají několik unikátních značek, které v širokém okolí v žádném jiném obchodním centru nepotkáte. Pravidelně pro vás otevírají nové obchody a snaží se, abyste se zde cítili dobře. Multikino CineStar nabízí jedinečný filmový zážitek díky nejnovějšímu zvukovému systému Dolby Atmos. Navíc se sem můžete každý den dopravit zdarma kyvadlovým autobusem. Na místě budeme soutěžit o vouchery k nákupu v hodnotě 500 Kč (2 ks). O zábavu pro děti se v Liberci také postará Rodinné centrum Andílek – komunitní, rodinné, vzdělávací a volnočasové centrum, jehož posláním je poskytovat bezpečný prostor pro děti, rodiče a prarodiče, kde mohou navazovat nové kontakty, vztahy, setkávat se, kvalitně trávit volný čas, vyměňovat si své zkušenosti. Andílek se snaží prostřednictvím svých služeb předcházet negativním jevům v rodině, podporovat její funkčnost a mezigenerační soužití. Činnost centra se také zaměřuje na rodiny ohrožené a rodiny dysfunkční a pomáhá jim v procesu integrace, včetně benefiční pomoci potřebným. Funguje rovněž v terénu na akcích, kde např. maluje na obličej a tvoří s dětmi v rámci zábavné dětské zóny. Více info na www.centrum-andilek.cz.

neděli 19. 9. zavítáme do Auto ESA Chomutov k prvnímu certifikovanému prodejci ojetých vozů. Nabízí denně 6000 vozidel na třinácti pobočkách. Auto ESA již 25 let zajišťuje veškeré služby spojené s prodejem, výkupem a financováním vozidel. Pobočka Chomutov nabízí na prodejní ploše více než 500 vozidel.

Samozřejmě dbáme na to, aby vše probíhalo v souladu s hygienickými opatřeními týkajícími se covidu-19.

Nenechte si ujít poslední šanci na Slunečné léto:

  1. 9. Náchod (Město Náchod)
  2. 9. Brno (Auto ESA)

Těšíme se na další Prima setkání!

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *