Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Babí léto v Crème de la Crème chutná šťavnatými fíky a karamelem

Konec léta a hřejivý začátek podzimu bývá pro některé tím nejkrásnějším obdobím roku. O to víc, že jsou stále příjemné dny zalité sluncem, během nichž můžete mlsat svoji oblíbenou zmrzlinu. Honza Hochsteiger z Crème de la Crème si pro vás od září připravil specialitu v podobě fíkového sorbetu, který vás svojí chutí vrátí na slunečné pobřeží Jadranu či Egejského moře. Ve všech zmrzlinárnách se pak můžete těšit na dvě zmrzliny měsíce – sladký karamel a vanilkovo-jahodovou.

S létem se rozhodně ještě loučit nemusíte. Prodlužte si jej návštěvou ve zmrzlinárnách Crème de la Crème. Během celého září v nich můžete ochutnat fíkový sorbet evokující dovolenou u Středozemního moře. Šťavnaté fíky vás okouzlí svojí nakyslou sladkostí, která perfektně ladí k pozdním letním dnům a stejně skvěle chutná i na podzim.

Ve všech zmrzlinárnách si také můžete během prvního školního měsíce vychutnat dvě nové zmrzliny. První je sladký karamel, který jemně kontrastuje s oblíbeným slaným karamelem. A pokud nevíte, jestli si dát osvědčenou jahodovou pochoutku nebo tradiční vanilkovou, nezoufejte. Honza Hochsteiger právě tyto nejmilejší zmrzliny přetvořil v jednu božskou, vanilkovo-jahodovou. Zkuste ji třeba v domácím vanilkovém kornoutku nebo přidejte čokoládovou klasiku pro dokonalé zmrzlinové trio. Léto přece ještě nekončí!

Otevírací doba všech zmrzlináren:
Zmrzlinový salon, Národní 23, Praha 1 – 10:30 – 22:30
Gelato Cafe, Husova 231/12, Praha 1 – 10:30 – 21:30
Gelato Bistro, Francouzská 21, Praha 2 – 11:00 – 21:30
Pěkný kaštany, Pod kaštany 236/2, Praha 6 – 10:30 – 21:30
Zmrzlinová vzorkovna, Průběžná 58, Praha 10 – 10:30 – 21:30

Zdroj a foto: Crème de la Crème

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *