Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Investujete do péče o pleť, a na krk a dekolt zapomínáte? Chyba. Váš skutečný věk prozradí právě tyto partie!

Tedy v případě, že se jim nebudete dostatečně věnovat. Vyzkoušejte séra speciálně pro tyto oblasti a váš věk už nikdy nikdo neuhádne.

Vzpomeňte si na celebrity, které sice mají pleť dokonalou, ovšem výstřih večerní toalety je vždy zaručeně prozradí. Tomu, aby váš dekolt vypadal skvěle, mohou pomoci zábaly, masky, krémy, cvičení. Problém ale je, že většinu toho ženy zanedbávají. A to je velká chyba. Pořiďte si přípravky, které se stanou nedílnou součástí vaší denní rutiny.

Vrásky na krku a v dekoltu totiž vznikají stejným mechanismem jako ty na obličeji. Ne tedy tím, že se smějete, ale mechanickým pokrčením, které se opakuje. A v případě, že nemá pokožka dostatek živin, vzniká na místě vlásečnicová vráska, která se postupně prohlubuje v rýhu, kterou už určitě na odiv stavět nechcete. Dermatologové varují, že pokožka na krku a dekoltu je stejně jemná a citlivá jako ta na obličeji – a stejně jako ona s přibývajícím věkem ztrácí schopnost regenerace bez dostatku živin.

Jednoduše řečeno, v létě nezapomínejte na SPF, v zimě na výživu a věnujte péči o výše zmiňované oblasti stejnou pozornost, jakou věnujete obličeji. Jen tak se vám nikdy nestane, že podle obličeje by lidé kolem vás hádali, že je vám o deset let méně, ale dekolt a krk prozradí nelítostnou pravdu.

Tipy pro váš dekolt i krk:
B21 Extraordinaire Sérum na krk a dekolt – 50 ml/2742 Kč
Liftingová péče na krk a dekolt z řady Orlane B21 Extraordinaire je tím nejlepším, co můžete své pleti dopřát. Má pozitivní vliv na dlouhověkost buněk, protože cílí přímo na jejich přirozený potenciál, obnovuje jejich energii a podstatné funkce, jako tomu bylo v mládí. Hloubkově pleť regeneruje, vylepšuje její vnitřní složení a potlačuje všechny znaky stárnutí. Vlivem přirozeného procesu stárnutí, okolního prostředí, ale také třeba kvůli nevhodným pozicím během spánku se na ní objevují vertikální vrásky. Obsahuje jedinečný komplex Youth Reset® s 21 aminokyselinami z irisu bledého, pěstovaného v ekologickém bio zemědělství. Aminokyseliny jsou pro buňky pleti nezbytnou složkou k tvorbě stavebních prvků, jako je kolagen či elastin, a dalších specifických vláken. Tento patentovaný komplex působí na všechny negativní faktory špatného fungování buněk tak, aby zastavil čas. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

Fermete sérum – Krk a dekolt – 50 ml/2490Kč
Speciálně pro péči o tuto velmi jemnou a citlivou oblast bylo vyvinuto zpevňující sérum na krk a dekolt. Je účinným pomocníkem v boji proti ochabování tkání a vyhlazuje povrch kůže. Dokáže ochránit proti volným radikálům, stimulovat buněčnou energii, ale také regeneruje, zjemňuje a hydratuje. Působí totiž až do hloubky tkáně, a to díky svému unikátnímu zahřívacímu efektu pro termální remodelaci. Struktura vaší pleti se stane hutnější a kontury obličeje zřetelně pevnější. Pleť zanechává po ošetření svěží a hebkou jako satén. Nevytváří mastný povrch ani bílé skvrny. Sérum na zpevnění krku a dekoltu obsahuje komplex Fermness® pro posílení, vypnutí a vyhlazení pleti. Čisticího efektu dosahuje pomocí zeleného čaje a kofeinu. Použití: V tenké vrstvě aplikujte pod krém ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *