Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Večírek pro smolaře i velké zvraty v životech hned několika postav z Ulice. Komu a jak se změní život?

Začátek září se ponese v Ulici v duchu lásky, jiskření, velkých změn a zvratů v životech některých z jejích obyvatel i speciální akce na podporu Šárky, jíž hrozí krach kvůli vyrabované kavárně. Jak už název Večírek pro smolaře napovídá, sejdou se na této party smolaři z širokého okolí i ti, kterým nejsou lhostejné trable jejich sousedů. Ovšem ne každý si tento mejdan užije podle svých představ…

Druhý zářijový týden bude v nekonečném seriálu Ulice dějově hodně nabitý. Osudy několika hrdinů naberou nečekaný spád, příběhy jiných postav okoření láska, ale ne u každého bude šťastná a opětována.

Šárka Pospíšilová (Malvína Pachlová) si v posledních dnech zoufá čím dál víc. Kvůli vyrabované kavárně má bezesné noci, hlavou se jí honí, jak to udělat, aby nezkrachovala, neboť škody se vyšplhaly do desítek tisíc korun. Naštěstí má kolem sebe lidi, kteří vymysleli, jak jí pomoci. Jejího kamaráda Adama Voláka (Vojtěch Machuta) napadne uspořádání akce Večírek smolařů, na kterou je zván každý, kdo chce Šárku podpořit. Právě zde se znovu setkají Blanka Voláková (Linda Rybová) s Evženem Šmýdem (Martin Finger). Stále je to k sobě táhne, což samozřejmě neunikne Evženově nové partnerce Kateřině Dubovské (Martina Randová), ani Blančinu exmanželovi Luďkovi Volákovi (Vasil Fridrich), jenž chce svou bývalou ženu i rodinu získat nazpět. Jak na to oba dva zareagují? Co všechno právě toto shledání způsobí?

Akce na podporu Šárky se zúčastní i Jana Rytířová (Sára Affašová), jež má stále plnou hlavu Bruna Taubra (Jaroslav Blažek), svého bývalého kluka, který chodí už pár měsíců s její novou spolubydlící Dorkou (Gabriella Farr). Před několika dny, když byla Dorka na prázdninách, mezi Janou a Bunem opět přeskočila jiskra a vyspali se spolu. Tento týden to mezi nimi nabere nečekaný spád poté, co dá Jana Brunovi otevřeně najevo své city… Jakou lavinu spustí společný večer všech spolubydlících, na který přijde i Bruno? K čemu a mezi kým dojde? A s jakými následky?

O lásku začne bojovat i Ája Holoubková (Barbora Mudrová), která si až nyní uvědomila, jak moc jí chybí Mário Doubek (Jiří Kniha), otec její sedmiměsíční dcery. Teprve teď ale přizná, co k němu doopravdy cítí. S jakým výsledkem? Má ještě u Mária šanci? A dají jí šanci Máriovi nejbližší?

Láska a vztah se budou skloňovat ve všech pádech také mezi Alicí Hnátkovou (Eva Hacurová) a Bedřichem Liškou (Adrian Jastraban), jenž se obává vedlejších účinků léčby rakoviny prostaty. Přestože se ti dva v minulosti několikrát rozešli, vždy se k sobě nakonec vrátili, protože se milují. Bude to tak i tentokrát, i když se Bedřich snaží Alici od sebe odehnat právě kvůli své nemoci? Byla jejich společná noc před pár dny jen úletem, nebo opravdu novým začátkem, jak by si Alice přála?

Lásku bude řešit také Magda Procházková (Veronika Čermák Macková), jíž minulý týden vstoupil do života Mirek Soukal (Daniel Bambas), velký kamarád jejího kolegy Prokopa Junka (Ondřej Studénka). Mezi Prokopem a Magdou to bylo dlouho jako na houpačce. Prokop Magdu balil od chvíle, kdy se s ní poprvé setkal. Přestože to mezi nimi nedopadlo, Magda není Prokopovi lhostejná ani teď. Jak se to provalí? A jak to bude pokračovat mezi plachou Magdou a zdravě sebevědomým Mirkem, jenž se do ní zamiloval na první pohled a rád by s ní chodil?

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *