Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Bruno Ferrari přichází s videoklipem k singlu I spend the last money for your coke

Generační šansoniér Bruno Ferrari vydal na konci července nové album Electrofantasex, na kterém se podílela celá řada známých uměleckých tváří jako například Fernando Saunders, Ema Brabcová, Moimir Papalescu, David Jahn nebo Zuzana Tvarůžková. Nyní desku připomíná videoklipem ke skladbě I spend the last money for your coke, který je variací na Alenku v říši divů, kdy zrcadlo leží na stole a je už pořádně zaprášené. Video vzniklo v režii Radima Krumpolce. O uměleckou stránku se postaral David Jahn, impresário souboru Prague Burlesque, a výtvarník Mike Skapa.

Text písně vypráví o stárnoucím dekadentovi, který utrácí svoje poslední peníze za kokain pro mladé dívky. Video se natáčelo v pražském nevěstinci Goldfingers. Natáčení se zúčastnilo celkem 30 dívek a žen, ze kterých Bruno vybral rovnou také tanečnice pro svou novou živou show, která bude mít svou premiéru v prosinci 2021.

„V klipu uvidíte dívku, která po poslechu nového alba Electrofantasex upadne do mdlob, probere se v jakémsi podivném dekadentním klubu, na sobě má šaty vytvořené z pytlíků s kokainem a všichni ji začnou uctívat. Je to vlastně taková Alenka v říši divů, z níž se stane za zrcadlem věrozvěst kvalitního kokainu. Z klubu si odnese suvenýr – Bruna Ferrariho, zavřeného ve sněžné kouli,“ popisuje klip sám zpěvák Bruno.

Electrofantasex posluchačům nabízí celkem 12 sexy nápaditých hitů, které se nesou v duchu, stylu a ozvěnách hvězdných jmen, které se na počinu podílela. Střídá se v nich smyslné disco a funky motivy s alternativním popem a energickými electrobeaty. Deska plná melodií, které jsou nakažlivější než mutace Delta. Lze ji charakterizovat jako promyšlenou, odvážně excentrickou pop music sršící elegancí, fantazií a humorem. Dokáže být sexy, umí být něžná, ale i temná a živelná jako post punk. „Electrofantasex je taková moje zpověď. Jde o ironický autoportrét starosvětského dekadenta, který putuje pustinou moderního světa,“ komentuje album zpěvák Bruno Ferrari.

Foto: archiv Bruno Ferrari 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *