Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Sezóna Pumpkin Spice Latte ve Starbucks začíná a přináší lahodné novinky

Ikonické Pumpkin Spice Latte bude kralovat v kavárnách Starbucks i během tohoto podzimu. Jeden z nejoblíbenějších nápojů se vrací do nabídky, a to i ve veganské verzi. Úplnou novinkou je lahodná krémová varianta Pumpkin Spice Cream Latte.

Oblíbený nápoj, který je kombinací espressa, sirupu s příchutí dýňového koláče a napěněného mléka ozdobeného šlehačkou a kořeněným dýňovým posypem, přichází i letos ve zcela veganské verzi. Veganský sirup mohou zákazníci kombinovat s několika druhy mléčných alternativ ze stálé nabídky Starbucks, ale také s veganskou šlehačkou, která je součástí stálé veganské nabídky ve všech kavárnách Starbucks.

Nezaměnitelné Pumpkin Spice Latte bude dostupné od úterý 14. září ve všech kavárnách Starbucks v teplé i ledové verzi a také ve formě Frappuccina. Vychutnat si ho můžete během celého podzimu. Novinkou letošního roku je vylepšené krémové Pumpkin Spice Cream Latte, které představuje kombinaci Pumpkin Spice sirupu s mixem smetany a mléka, Blonde Espresso Roast a Pumpkin Spice drtě pro jedinečný efekt. Pokud rádi zkoušíte nové věci, určitě si ho během letošního podzimu nenechte ujít.

Pokud si své Pumpkin Spice Latte necháte připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, pomůžete přírodě a navíc získáte slevu 10 Kč.

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *