Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Svatba na první pohled je zpět! Jaký pár odstartuje druhou řadu této unikátní reality show? 

Úspěšný sociální experiment Svatba na první pohled se vrací na obrazovky už tuto sobotu, kdy TV Nova odvysílá první díl druhé řady. Diváky čekají nové páry, noví experti, nové příběhy plné emocí, očekávání a romantiky. Je věda schopná najít lásku na celý život?

Kdo půjde jako první s kůží na trh?
Šest párů vloží svůj osud do rukou vědy, aby našlo lásku na celý život. První setkání partnerů proběhne na jejich svatbě, po které se vypraví na svatební cestu a pak spolu budou třicet dní žít ve společné domácnosti. Teprve poté se rozhodnou, zda spolu skutečně zůstanou, zda jim věda doopravdy našla toho pravého / tu pravou.

A jaký pár zahájí druhou řadu Svateb na první pohled? Z bezmála dvou tisícovek soutěžících se podle expertů k sobě hodí šestatřicetiletý Jaroslav, programátor, a sedmadvacetiletá Romana, která pracuje jako operátorka.

„Doufám, že mi experti najdou životního partnera,“ přiznává Romana, která má za sebou hodně špatné zkušenosti z předchozích vztahů. Sáhla si na dno, v lásku ale nepřestává věřit. Co je pro ni nejdůležitější v partnerství? „Opora, spolehlivost, loajalita, komunikace, věrnost,“ má jasno Romana, která nyní žije v Hradci Králové. Čeho se snaží ona sama ve vztahu vyvarovat? „Hádek, urážení, nevěry a povýšenosti.“

„Chci najít spřízněnou duši, s kterou bych žil a byli bychom si navzájem oporou,“ svěřuje se Jarda, který pochází z Mariánských Lázní, prošel si armádou a zároveň si dovede užívat života. Kvůli nehodě však přehodnotil své priority. Jak si představuje ideální partnerku? „Něco jako já, jen holčičí verze,“ směje se. Čeho se snaží ve vztahu vyvarovat? „Zbytečných neshod a hádek,“ odpovídá bez rozmýšlení.

Tento pár na sebe zareagoval už při testech atraktivity. „Kromě vizuální atraktivity existuje i biologická atraktivita, která je podvědomá, nemůžeme ji nijak procítit. Dojde k ní, aniž bychom to věděli. Myslím si, že tito dva by mohli splynout i vášnivým sexuálním vztahem, jen co se spatří,“ hodnotí nový pár RNDr. Jaroslava Babková, PhD. Za pravdu jí dává i Mgr. Šárka Vávrová, jež dodává: „Romana je tak trošku sexuální dračice, je to žena, která má více tváří.“

Jak Jarda a Romana prožívali casting, rozhodnutí expertů o svém dalším osudu, dny před svatbou i samotný sňatek?

Svatba na první pohled startuje na obrazovkách TV Nova v sobotu 11. září ve 20:20.

První epizoda je už teď ke zhlédnutí na Voyo.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *