Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Melodica pokřtila album Rockový srdce, blahopřáli jim i legendární Uriah Heep

Druhého září 2021 pokřtila česká rocková kapela Melodica v pražském K.U. Club&Baru nové album s názvem „Rockový srdce“ na kterém již začali pracovat v roce 2020. Ke spolupráci na albu si skupina pozvala i vynikajícího kytaristu Patrika Bartka z kapely Marka Ztraceného, který natočil ve studiu Ponte records v Mostě kytarové party do skladby Soumrak, ke které vznikne také videoklip. Jan Bašek  se objeví jako host ve skladbě Země nedýchá. Kapele se také povedla velká věc, když na spolupráci kývl bubeník slavné anglické kapely Uriah Heep – Russell Gilbrook. Nabubnoval své party do skladby Život (Life), která se též objevila na novém albu a je v anglické i české verzi. K písni je již natočen videoklip, který je momentálně ve střižně. A právě Uriah Heep natočili kapele blahopřání k vydání tohoto alba.

My jsme vlastně s Russellem Gilbrookem ve spojení stále, teď připravujeme druhé album a dohodli jsme se na dalších písničkách. Jsme velmi spokojení. On je strašnej šoumen a ta kvalita dohromady, rozhodně chceme ním spolupracovat dál.

Na křtu nechyběli hvězdní hosté a kmotři, Felix Slováček mladší, legendární český komik, bavič a hudebník Milan Pitkin, moderátorské role se zhostil herec a moderátor Miroslav Šimůnek, který je zároveň managerem kapely.

Práce nás čeká spousty, jsme v intenzivním kontaktu s fanoušky, teď se hlavně posílají CD. Nestíháme, ale každopádně je rozjednaná koncertní šňůra, další natáčení na příští rok. Máme roztočený klip s Nadačním fondem na ochranu zvířat a i tam se objeví Míra Šimůnek nebo klip Soumrak s kytaristou Marka Ztraceného Patrikem Bartkem, který nahrál do stejnojmenné písně kytaru,“ prozradila kapela nejbližší plány.

„Jsme moc rádi, že s námi Lucka, David a Mirek šli, a že se to povedlo. Každý, kdo už klip viděl, je nadšený, a to nás těší. Písnička Válka je na našem albu „Rockový srdce“, které právě vznikla ve studiu Ponte records,“ prozradila ke klipu Válka Hanka Ježková zpěvačka a také frontmanka kapely Melodica.

Teplická rocková kapela Melodica vznikla v roce 2019. Hned při prvním vystoupení se Melodica blýskla spoluprací s kytaristou kapely Kabát Tomášem Krulichem, který s nimi odehrál píseň Dole v dole. V roce 2020 se naším managerem stal herec a moderátor Miroslav Šimůnek, který nám okamžitě pomáhal s velkou produkcí ke klipu Válka, kde si hlavní role zahráli Lucie Vondráčková a David Gránský.

Kapela má 6 členů. Hlavními skladateli kapely jsou Filip Ježek, ten se stará o hudbu. Hana Ježková je hlavní textařkou spolu s Radkem Ježkem. Dalšími členy teamu jsou manažeři Aleš Muzika a Vladan Reňák. Videoklipy si kapela točí ve vlastní produkci.

Zdroj a foto: https://www.melodicamusic.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *