Simona Bečková je nová Czech&Slovak PhotoGirl pro rok 2021

Zní to neuvěřitelně, ale i přes covidové nástrahy se podařilo zvolit novou Czech&Slovak PhotoGirl 2021. Tou se v pátek večer stala Simona Bečková (22) z Prahy. Při finále porotu oslnila nejen svou krásou, ale také otevřeností a bezprostředností. Získala, stejně jako její předchůdkyně zájezd do Las Vegas, vouchery od partnerů soutěže a také korunku z dílny Dalibora Šípka, syna slavného skláře Bořka Šípka. Celý večer se nesl v duchu “Poslední párty”.

Organizátoři totiž do posledních týdnů nevěděli a dnes stále neví, jestli to skutečně nebude na dlouho poslední společenská akce svého druhu. Lockdown číhá na každém kroku a tak se prezident soutěže Lukáš Trs vyjádřil: “Jsem rád, že jsme mohli poznat vítězky všech kategorií. Doba je nejistá, ale my už máme jasno. Děkuji všem partnerům, že za námi stojí v dobách dobrých i zlých.” Hosté měli předepsaný jediný dress code. Tím byly brýle. Jedním z hlavních partnerů totiž byla sít optiků, který také hosty obdaroval dárkovými vouchery. Postupně se na závěr programu odtajnila také jména dalších oceněných.

Ocenění Photo Girl Public získala 33 letá maminka, žijící v Lucembursku, Andrea Vedralová, která obdržela klíč od nového vozu a další hodnotné dary. Nejsympatičtější dívkou poroty byla jmenována Petra Pecúchová ze Skalice na Slovensku a titul Photo Girl Social Network si z P.M Clubu odnesla půvabná Nikol Nejdlíková z Prahy.

V porotě zasedli významné osobnosti v čele s předsedkyní Lucií Vondráčkovou, která se poprvé objevila na veřejnosti se svým partnerem Petrem Vojnarem. Ten celý večer moderoval. Po boku předsedkyně usedl prezident soutěže Lukáš Trs, Monika Trávníčková, Karlos Vémola, Petra Vyoralová, Václav Knop, Marek Hrvol, Martina Borecká, Lukáš Vostrovský, Michal Viewegh, Dalibor Šípek, nebo Alex Dowis, Stanislav Smrček a Martin Nohejl a další. Korunku vítězce předala loňská královna Iveta Kindlmanová. Svou show předvedli Petr Říbal a Ondra Urban z Evropy 2 a afterpárty obstaral Dominik Turza alias DJ Roxtar. Večer se povedl, zájem médií byl obrovský. Již 1. 10. 2021 startuje nový ročník.

Foto: archiv akce Czech&Slovak PhotoGirl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.